#782 Re: Секс » Обичате ли да правите фелацио? » 2011-08-19 12:25:50

Като сте девствени и не разбирате не коментираите!!!!Какво пък толкова,че е тема за свирки.Това е раздел СЕКС,не малки дечица ООД....И това са пълни глупоста,ако го обичам много,като сме дълго време.Това си е личен избор.Секса е удоволствие и всичко в него е съвсем НОРМАЛНО!

По темата: Да правила съм.Харесва ми,но да не е прекалено дълго.И не не обичам да ми свършват в устата.Гнусно е.

smile

#785 Re: Архив » Търся снимки на Кам Гиганндет с ефекти » 2011-08-14 14:06:57

Търся снимки на Кам Гигандет с ефекти от горе.

#786 Re: Кош » Как да го забравя.. » 2011-08-13 22:35:27

И аз съм имала същия случай.Преди 2 години се влюбих в един мъж (на 21),а тогава аз бях на 15.Чувствата не бяха взаимни и на края аз бях пострадалата от всичко.Бях малка и не осъзнавах още нещата.Времето лекува всичко.Аз си пропилях 1 година за да се опитвам да си го върна,да рева и какво ли не още.Не трябва да правиш моите грешки,за това просто остави времето да излекува всичко.Не му пиши не контактувай с него и ще видиш,че ще стане.На него също не му пукаше за мен.Просто му тегли една и продължи напред. smile

#793 Re: Архив » Лента за навигация на Mozila » 2011-08-10 08:40:47

То е за премахване на всичко и за цял изглед,на мен са ми изчезнали лентата за навигация и на менютата.

#794 Re: Архив » Лента за навигация на Mozila » 2011-08-10 08:28:50

Е да ама на мене ми пише само отваряне на нов прозорец затваря нз си какво хаха laugh

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook