#776 Re: Архив » Пушач или алкохолик е предишния » 2011-08-20 09:28:31
Пушачка.
#777 Re: Архив » Приятен или неприятен (за предишния) » 2011-08-20 09:10:16
Приятна.
#778 Re: Архив » Пушач или алкохолик е предишния » 2011-08-20 09:09:51
Алкохоличка.
#779 Re: Архив » Оцени предишния от 1 до 10 » 2011-08-20 09:09:18
Десет.
#780 Re: Архив » Колко % харесваш аватара и подписа на предишния? » 2011-08-20 09:08:58
2х100%
#781 Re: Кош » Девствен/а ли беше той/тя? » 2011-08-19 12:35:28
Не беше.
#782 Re: Секс » Обичате ли да правите фелацио? » 2011-08-19 12:25:50
Като сте девствени и не разбирате не коментираите!!!!Какво пък толкова,че е тема за свирки.Това е раздел СЕКС,не малки дечица ООД....И това са пълни глупоста,ако го обичам много,като сме дълго време.Това си е личен избор.Секса е удоволствие и всичко в него е съвсем НОРМАЛНО!
По темата: Да правила съм.Харесва ми,но да не е прекалено дълго.И не не обичам да ми свършват в устата.Гнусно е.
![]()
#783 Re: Фотосесии, партита, събития » Иън,Нина и Пол за списание Rolling Stone » 2011-08-19 11:23:41
Ето и снимките от фотосесията.




#784 Re: Архив » Без водния знак на тази снимка. » 2011-08-17 12:30:38
Страшно ще съм благодарна ако някой ми даде тези :
http://kaprizen.com/?img=1699373http://kaprizen.com/?img=1699215
http://kaprizen.com/?img=1698705
http://kaprizen.com/?img=1698680
http://kaprizen.com/?img=1697428
http://kaprizen.com/?img=1696195
http://kaprizen.com/?img=1696185
http://kaprizen.com/?img=1693750
http://kaprizen.com/?img=1676818
Ето 2 от тях
http://weheartit.com/entry/13490850
http://weheartit.com/entry/11675134
#785 Re: Архив » Търся снимки на Кам Гиганндет с ефекти » 2011-08-14 14:06:57
Търся снимки на Кам Гигандет с ефекти от горе.
#786 Re: Кош » Как да го забравя.. » 2011-08-13 22:35:27
И аз съм имала същия случай.Преди 2 години се влюбих в един мъж (на 21),а тогава аз бях на 15.Чувствата не бяха взаимни и на края аз бях пострадалата от всичко.Бях малка и не осъзнавах още нещата.Времето лекува всичко.Аз си пропилях 1 година за да се опитвам да си го върна,да рева и какво ли не още.Не трябва да правиш моите грешки,за това просто остави времето да излекува всичко.Не му пиши не контактувай с него и ще видиш,че ще стане.На него също не му пукаше за мен.Просто му тегли една и продължи напред. ![]()
#787 Re: Архив » Оцени подписа на предишния » 2011-08-10 08:45:18
Десет.
#788 Re: Архив » Оцени местожителството на предишния . » 2011-08-10 08:45:02
Десет.
#789 Re: Архив » Имате ли оригинала? » 2011-08-10 08:44:46
#790 Re: Архив » Приятен или неприятен (за предишния) » 2011-08-10 08:44:30
Приятна.
#791 Re: Архив » Оцени аватара на предишния от 1 до 10 » 2011-08-10 08:44:11
Десет.
#792 Re: Архив » Знаеш ли как изглежда предишния? » 2011-08-10 08:43:50
#793 Re: Архив » Лента за навигация на Mozila » 2011-08-10 08:40:47
То е за премахване на всичко и за цял изглед,на мен са ми изчезнали лентата за навигация и на менютата.
#794 Re: Архив » Лента за навигация на Mozila » 2011-08-10 08:28:50
Е да ама на мене ми пише само отваряне на нов прозорец затваря нз си какво хаха ![]()
#795 Re: Архив » Качвани снимки » 2011-08-10 07:39:33
#797 Re: Архив » Оцени местожителството на предишния . » 2011-08-10 07:30:49
Десет.
#798 Re: Архив » Думички . » 2011-08-10 07:30:33
АтентаТ.
#799 Re: Архив » Оцени подписа на предишния » 2011-08-10 07:30:11
Десет.