#759 Re: Архив » Популярен ли си? » 2011-08-21 05:59:23

За първи път я виджам

#763 Re: Лично творчество » Онази незаконна игра. » 2011-08-20 20:58:40

Супеееееееерррррр още още още!!!! heart  heart  heart  heart  heart

#764 Re: Лично творчество » Онази незаконна игра. » 2011-08-20 19:54:32

Пусни още тази вечер продължението, моля,моля,моля,моля,моляяяяяяя! heart  heart  heart

+1 МОЛЯЯЯЯ направо не мога да дочакам до утреее... heart

#765 Re: Лично творчество » Онази незаконна игра. » 2011-08-20 19:33:18

аааааа много краткооооо искам продължениетооооо с МАРИООООО  heart  heart  heart  heart  heart

#766 Re: Лично творчество » Онази незаконна игра. » 2011-08-20 11:19:18

Това е НАЙ-НЕВЕРОЯТНАТА И ИНТЕРЕСНА ИСТОРИЯ,която съм чела!!!!!!!!!!Изчетох всички части и УМИРАМ С НЕТЪРПЕНИЕ ЗА СЛЕДВАЩАТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!! heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart

#774 Re: Архив » Любим смешен лаф ? » 2011-08-20 10:40:15

От Доктор Хаус:

Къди:Повечето от изразите ти към персонала,са расистки или сексистки.

Хаус: С тази блуза си,като Афганистанска проститутка...   rofl  rofl  rofl  rofl  rofl

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook