#702 Re: Лично творчество » Онази незаконна игра. » 2011-08-24 14:49:43

Супер!
Кога ще пуснеш пак???  heart  heart  heart

+1  heart  heart  heart  heart  heart

#708 Re: Лично творчество » Онази незаконна игра. » 2011-08-24 11:54:30

Хайде пускай частта,вече не можеме да чакаме. laugh  laugh

#711 Re: Филми / Сериали / Видеоклипове » Ringer/Двойничката » 2011-08-24 10:35:13

Щом е с Бъфито,много ясно,че ще се гледа! heart

#720 Re: Лично творчество » Онази незаконна игра. » 2011-08-24 08:29:04

KittY"] Пускай още, че не мога да чакаммм..  8-|  heart  heart  heart 

+1

#721 Re: Архив » Търся филм. » 2011-08-23 23:20:34

Някой знае ли как се казваше филма c Mila Kunis и Джъстин Тимбърлейк?

Friends With Benefits smile


Благодаряяяя <333
Ама в замундата го няма -.-

Заповядай
http://www.p2pbg.com/index.php?page=tor … 0&active=1

#722 Re: Друго » Расисти ли сте ? » 2011-08-23 23:14:46

Е, чак па "расист" laugh според мен е доста груба дума laugh laugh Ще кажа, че не ми пречат другите раси, но ромите .. за тяях ще направя изключение wink

#723 Re: Лично творчество » Онази незаконна игра. » 2011-08-23 23:13:48

Е,значи ти си жестокаааааааааааааа!!!Искаш да не мога да спя ли,сега точно ми стана интерсно.......
Дано утре,като стана да видя продължението...
laugh  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart

#724 Re: Лично творчество » Онази незаконна игра. » 2011-08-23 21:59:50

Ооооо горката Олив,но го предвидих.Според мен онзи Диего се е влюбил ама не си признава..... хахах като турски сериал го следя laugh  heart  heart  heart  heart  heart  heart
Ще чакам и следващата чаааааааст!!!!

#725 Re: Лично творчество » Онази незаконна игра. » 2011-08-23 20:16:18

ОБЕЩАВАМ!Тази вечер най-късно 02:30 ще пусна другата част ^^ .


Йеееее, обичааам тееее ! heartstar

Частта беше УНИКАЛНА!  heart Кой ще чака до толкова късно за некстт ;сс Аз happyheart  heart  heart  heart  heart

И аз. heart

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook