#626 Re: Архив » Кой от предишните два аватара предпочитате? » 2011-09-16 18:42:31
И двата
#627 Re: Помощ и ЧЗВ » Помогнетеееее » 2011-09-16 18:22:30
Така е,но първо го качи в prikachi.com и копирай линка от там и го сложи.
#628 Re: Кош » Мастурбирането » 2011-09-16 18:10:47
Като ми е скучно или гледам някоя секс сцена хаха
#629 Re: Кош » Идеи » 2011-09-16 18:09:30
Вземи си някой костюм от онези ученическите или мед сестра или му направи стрийптиз,виж в космо хаха аз от там взимам повечето идеи.
#630 Re: Кош » Как може едно момиче да възбуди едно момче най лесно !! » 2011-09-16 18:08:41
Айде,да не съм вулгарна,защото има и малки деца,които четат а и ще почнат с това,леле как може такава тема и т.н...
Ами имате си пръсти,използваите ги повече на юг.
![]()
#631 Re: Лично творчество » Да играеш с дявола. » 2011-09-15 19:21:55
Яко е,само една забележка: Нека да има повечко диалог и по малко от това,колко е синьо небето и колко е зелена тревата.
#632 Re: Архив » Качвани снимки » 2011-09-14 17:16:39
Тези
http://kaprizen.com/?img=1745393
http://kaprizen.com/?img=1745365
http://kaprizen.com/?img=1745355
http://kaprizen.com/?img=1745353
http://kaprizen.com/?img=1745351
http://kaprizen.com/?img=1745348
http://kaprizen.com/?img=1745341
http://kaprizen.com/?img=1745325
http://kaprizen.com/?img=1745328
http://kaprizen.com/?img=1745311
http://kaprizen.com/?img=1745308
http://kaprizen.com/?img=1745307
http://kaprizen.com/?img=1745293
http://kaprizen.com/?img=1745294
http://kaprizen.com/?img=1745295
http://kaprizen.com/?img=1745296
http://kaprizen.com/?img=1745283
http://kaprizen.com/?img=1745284
http://kaprizen.com/?img=1745282
http://kaprizen.com/?img=1745281
http://kaprizen.com/?img=1745278
http://kaprizen.com/?img=1745277
http://kaprizen.com/?img=1745276
http://kaprizen.com/?img=1745275
http://kaprizen.com/?img=1745274
http://kaprizen.com/?img=1745272
http://kaprizen.com/?img=1745260
http://kaprizen.com/?img=1745258
http://kaprizen.com/?img=1745254
http://kaprizen.com/?img=1745253
http://kaprizen.com/?img=1745250
http://kaprizen.com/?img=1745232
http://kaprizen.com/?img=1745224
http://kaprizen.com/?img=1745211
http://kaprizen.com/?img=1745208
http://kaprizen.com/?img=1745199
http://kaprizen.com/?img=1745195
http://kaprizen.com/?img=1745188
http://kaprizen.com/?img=1745189
http://kaprizen.com/?img=1745182
http://kaprizen.com/?img=1745177
http://kaprizen.com/?img=1745176
http://kaprizen.com/?img=1745171
http://kaprizen.com/?img=1745173
http://kaprizen.com/?img=1745172
http://kaprizen.com/?img=1745169
http://kaprizen.com/?img=1745167
http://kaprizen.com/?img=1745164
http://kaprizen.com/?img=1745155
http://kaprizen.com/?img=1745147
http://kaprizen.com/?img=1745139
http://kaprizen.com/?img=1745137
http://kaprizen.com/?img=1745136
http://kaprizen.com/?img=1745114
http://kaprizen.com/?img=1745113
http://kaprizen.com/?img=1745093
http://kaprizen.com/?img=1744961
http://kaprizen.com/?img=1744957
http://kaprizen.com/?img=1744956
http://kaprizen.com/?img=1744939
http://kaprizen.com/?img=1744927
http://kaprizen.com/?img=1744925
http://kaprizen.com/?img=1744924
http://kaprizen.com/?img=1744907
http://kaprizen.com/?img=1744899
http://kaprizen.com/?img=1744850
http://kaprizen.com/?img=1744849
http://kaprizen.com/?img=1744848
http://kaprizen.com/?img=1744847
http://kaprizen.com/?img=1744846
http://kaprizen.com/?img=1744845
http://kaprizen.com/?img=1744844
http://kaprizen.com/?img=1744843
http://kaprizen.com/?img=1744841
http://kaprizen.com/?img=1744840
http://kaprizen.com/?img=1744839
http://kaprizen.com/?img=1744794
http://kaprizen.com/?img=1744793
http://kaprizen.com/?img=1744792
http://kaprizen.com/?img=1744741
http://kaprizen.com/?img=1744739
http://kaprizen.com/?img=1744729
http://kaprizen.com/?img=1744721
http://kaprizen.com/?img=1744718
http://kaprizen.com/?img=1744666
http://kaprizen.com/?img=1744664
http://kaprizen.com/?img=1744589
http://kaprizen.com/?img=1744591
http://kaprizen.com/?img=1744588
http://kaprizen.com/?img=1744583
http://kaprizen.com/?img=1744584
http://kaprizen.com/?img=1744578
http://kaprizen.com/?img=1744545
http://kaprizen.com/?img=1744547
http://kaprizen.com/?img=1744515
http://kaprizen.com/?img=1744524
http://kaprizen.com/?img=1744525
http://kaprizen.com/?img=1744481
http://kaprizen.com/?img=1744475
http://kaprizen.com/?img=1744454
http://kaprizen.com/?img=1744450
http://kaprizen.com/?img=1744431
http://kaprizen.com/?img=1744444
http://kaprizen.com/?img=1744442
http://kaprizen.com/?img=1744402
http://kaprizen.com/?img=1744403
http://kaprizen.com/?img=1744404
http://kaprizen.com/?img=1744410
http://kaprizen.com/?img=1744397
http://kaprizen.com/?img=1744389
http://kaprizen.com/?img=1744386
http://kaprizen.com/?img=1744388
http://kaprizen.com/?img=1744381
http://kaprizen.com/?img=1744375
http://kaprizen.com/?img=1744346
http://kaprizen.com/?img=1744321
http://kaprizen.com/?img=1744304
http://kaprizen.com/?img=1744289
http://kaprizen.com/?img=1744269
http://kaprizen.com/?img=1744270
http://kaprizen.com/?img=1744263
http://kaprizen.com/?img=1744258
http://kaprizen.com/?img=1744238
http://kaprizen.com/?img=1744232
http://kaprizen.com/?img=1744231
http://kaprizen.com/?img=1744224
http://kaprizen.com/?img=1744222
http://kaprizen.com/?img=1744212
http://kaprizen.com/?img=1744209
http://kaprizen.com/?img=1744208
http://kaprizen.com/?img=1744187
http://kaprizen.com/?img=1744180
http://kaprizen.com/?img=1744159
http://kaprizen.com/?img=1744155
http://kaprizen.com/?img=1744163
http://kaprizen.com/?img=1744144
http://kaprizen.com/?img=1744143
#633 Re: Фотосесии, партита, събития » Нова фотосесия на Кандис Суонапеоел 2011 » 2011-09-14 16:59:28
Ето и снимките от фотосесията.
http://kaprizen.com/?img=1745486
http://kaprizen.com/?img=1745487
http://kaprizen.com/?img=1745488
http://kaprizen.com/?img=1745489
http://kaprizen.com/?img=1745490
http://kaprizen.com/?img=1745491
http://kaprizen.com/?img=1745495
http://kaprizen.com/?img=1745496
http://kaprizen.com/?img=1745497
http://kaprizen.com/?img=1745500
http://kaprizen.com/?img=1745501
http://kaprizen.com/?img=1745502
http://kaprizen.com/?img=1745503
http://kaprizen.com/?img=1745504
http://kaprizen.com/?img=1745505
http://kaprizen.com/?img=1745508
http://kaprizen.com/?img=1745509
http://kaprizen.com/?img=1745510
http://kaprizen.com/?img=1745511
http://kaprizen.com/?img=1745512
http://kaprizen.com/?img=1745513
#634 Re: Лично творчество » The Big Boss *3 част* » 2011-09-14 14:59:20
Много се радвам,че ви е харесало!!Некста ще го пусна,като имам муза или днес или утре.
![]()
#635 Re: Лично творчество » The Big Boss *3 част* » 2011-09-14 14:27:03
Ето и историиката,която замислям отдавна.Надявам се да ви хареса.
Беше почти полунощ.Усетих някаква вибрация под възглавницата ми и се събудих.Погледнах към часовника.
-Мамка му.-Казах сънено и започнах да търся под възглавницата от къе идва този вибрираащ звук.Когато го взех видях,че е от работата.
-Амброуз ела веднага в офиса.-Отсреща се чу познат мъжки глас.Беше Шейн.
-Знаеш ли колко е часа по дяволите??-Попитах ядосано и тръгнах да затварям.
-Ще се видим на сутринта!-След,което хвърлих телефона на земята и се чу трясъка от падането.
След няколко секунди се чу вибрацията по паркета,явно нямаше да ме оставят.Пресегнах се да го взема.
-Добре.Преди да затвориш поне не изслушай.-Каза той.Добре де щях да го изслушам.
-Имаме проблем с Крейвън.-Щом чух това изречение скочих от леглото.Бях по една бяла къса нощница,а косата ми в ужасно състояние.
-Идвам веднага.-Побеснях.
-Този кучи син си проси затвора!-Крещях из цялата стая.Отворих гардероба и взех една къса дантелена черна рокля с бял гръб и едни черни токчета,среших косата си,която беше дълга,черна и права до кръста.Слезнах надолу и отпраших с колата.Когато стигнах пред сградата в,която работех паркирах направо на тротоара и влезнах с трясък.Качих се с асансьора на последният етаж,където беше кабинета ми и залата за конференции.
По това време имаше около 10 човека,които работеха.Щом чуха шума от асансьора веднага излезнаха в коридора.Стъпвах тежко и се чуваше звука,само от обувките и дрънченето на гривната и перлите ми.Всички гледаха със страх и навеждаха глави щом минех покрай тях.Отвътре ме ядеше,щях да обезглавя онова нищожество...
Отворих с всичка сила дървените врати на залата за конференции и се чу трясъка от удрянето им.Всички погледнаха към мен.Леко тръгнах към един от свободните столове срещу мен и облегнах ръцете си на него.
-Е,някой може ли да ми обясни КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СТАВА ТУК?-От начало започнах със спокоен глас,но после извиках.
-Не виждаш ли сладкишче?Ти вече не си Босът тук!-Каза Крейвън,седящ на мястото ми и със самодоволна усмивка.
Той винаги искаше да превземе всичко,което аз притежавам.
Засмях се силно и се показаха кристално белите ми зъби измежду червеното червило.
-Ти?Моля те не ставай смешен.ти единствено можеш да работиш в зоологическата градина,като чистач на слоновете.-Отговорих със злоба и леко смръщих лице.
-Съжалявам,ние вче гласувахме.Отстранена си.-Побърза да каже.Аз се огледах в стаята,а след това него.
-Добре.Нека гласуват отново.Все пак не е честно без аз да присъствам.той само се усмихна и се съгласи.Започна да изброява имената едно по едно.
-Уейлис?-Попита,след като гледаше към списъка.
Той дигна ръката си и стана,това беше знак на гласуване.Аз само погледнах към него,но с по странен и зловещ поглед.Леко наклоних глава,а след секунда той се хвана за гушата,като се давеше и се строполи на земята.Всички гедаха ужасено към него,а после и към мен.
-Е,кой е следващият?-Попитах все едно нищо не е станало.Всички се погледнаха и никой не дигна ръка.
-Значи,аз си оставам Боса.-Леко прехапах устни,като гледах към Крейвън.Той стисна силно зъби и стана,като заби юмруци в масата и каза:
-Това не е краят Амброуз.Адът не ти принадлежи и накрая ще си моят роб тук!-Да.Аз бях нещо,като дявола,но в женски вариант.Но не си мислете,че това е обикновенна игра на ангели и демони....
Войната тепърва предстои!-Заплаши,както винаг и мина покрай мен,като ме погледна и затръшна вратите зад себе си.Аз минах от дясната страна на масата и отново седнах на стола си,като леко се залялах.Взех папката,която Крейвън беше оставил и я хвърлих върху трупа на Уейлис.Звъннах по телефона.
-Инни,ела в залата.-Казах на охраната.
Той влезе.Беше висок и мускулест.Боже какви неща му мислех,но не можех да смесвам работата с удоволствието,макар,че за това тяло бих прегрешила няколко пъти.
-Махни тозу боклук от тук.-Заповядах му,като показах леко с ръка и я размахах.Той извлече всичко и затвори вратат след себе си.
-Е,да започваме събранието.-Казах с уж приятелска усмивка.
#636 Re: Архив » Търся филм. » 2011-09-12 11:10:38
Да.Мерси много!?
#637 Re: Архив » Търся филм. » 2011-09-12 10:26:30
Помня,че бях гледала по тв-то един сериал с тези РБД ли каквито са там,имаше една русокоса,с червена коса и т.н. някой знае ли как се казва сериала?
#638 Re: Фотосесии, партита, събития » Дневниците на вампира на CW Party » 2011-09-11 12:15:50
Нина Добрев

Катерина Греъм
Кандис Акола
Иън Сомърхолдър
Пол Уесли
Майкъл Тревино
Мат дейвис
Зак Роериг
Даниел Гилис
Стивън Р. МакКуин
#639 Re: Архив » Без водния знак на тази снимка. » 2011-09-10 16:59:56
е за тази МНОГО моля http://kaprizen.com/?img=1737973
Заповядай
http://data.whicdn.com/images/1670051/m … _large.jpg
#640 Re: Лично творчество » Пътница към Ада... » 2011-09-09 00:02:16
Аууу прочетох частите на един дъх!!!!НЕКСТ!!!!!
#641 Re: Лично творчество » Плът. » 2011-09-07 16:53:50
Тази нова част ни я обещаваш от 2 дни
![]()
#642 Re: Архив » Търся оригинала на тази снимка » 2011-09-07 09:44:21
Оффф стига с тоя спам с благодарности,пишете си ги на ЛС..........
#643 Re: Лично творчество » Плът. » 2011-09-06 21:19:06
Да и да е дълга,да ни се реваншираш!! ![]()
#644 Re: Фотосесии, партита, събития » Нови снимки от фотосесията на Кандис Суонапеоел » 2011-09-06 20:43:28
Ето и снимките
http://kaprizen.com/?img=1731296
http://kaprizen.com/?img=1731295
http://kaprizen.com/?img=1731294
http://kaprizen.com/?img=1731293
http://kaprizen.com/?img=1731292
http://kaprizen.com/?img=1731291
http://kaprizen.com/?img=1731290
http://kaprizen.com/?img=1731289
http://kaprizen.com/?img=1731288
http://kaprizen.com/?img=1731287
http://kaprizen.com/?img=1731286
http://kaprizen.com/?img=1731285
http://kaprizen.com/?img=1731284
http://kaprizen.com/?img=1731283
#645 Re: Архив » Как се казва това моМЧе? » 2011-09-06 14:14:09
Виждам,че има тема,спокойно,но там е за момичета.А аз искам да питам,как се казва това момче?
http://r24.imgfast.net/users/2413/25/77 … 442-68.jpg
#646 Re: Лично творчество » Плът. » 2011-09-06 13:23:39
xАЙДЕЕЕЕЕ СЛЕДВАЩААААА ЧАСТТТТТТТТТТ!!!!!!!!!!!!!!! сн
#647 Re: Архив » Търся филм. » 2011-09-06 08:53:14
Имаше един филм с Камерън Диас и Аштън Къчър,където се разправяше за Лас Вегас и печелеха милион,някой да знае как се казва?
#648 Re: Козметика и диети » Татуирване » 2011-09-05 23:37:11
Абе какви са тия простотии на 13 години,не се излагай и аз така исках,сега съм на 17,но бих изчакала.Само ще си съсипеш тялото с някоя идиотщина,която ти харесва в момента и после ще съжаляваш (за пример давам: Знака на Хари Потър,име на момче).Като пораснеш си избери нещо нормално,а сега няма смисъл!