#552 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2011-10-29 08:39:59

Е да,ама аз съм с камина,торта в хладилника и към 4 литра кола около мене хаха тъй,че ми е перфе rofl

#560 Re: Лично творчество » Плът. » 2011-10-26 19:26:53

Няма ли да има некст,някога?Много ми хареса историята! sad

#563 Re: Лично творчество » Love !? No, JUST SEX.. » 2011-10-19 19:41:41

Пускай некста тази вечер моляя тее!!!  heart

#564 Re: Кош » Britney Spears - Criminal » 2011-10-19 08:14:05

Какво ще кажете за клипа и песента? heart  heart  heart  heart  heart  heart
http://www.vbox7.com/play:5d3ddbe40e

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook