#484 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-02-23 12:25:53

Здравейте

Дребоо, харесва ли ти новия ми аватар?  hug

#485 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-02-23 12:25:30

Да се свършва, да мина матурите и да идва лятото...

Кой клас си?

Седми.

Здравейте.

(wave)

Как си?  smile

#487 Re: Лично творчество » Пойно птиче » 2013-02-22 21:03:12

Браво, браво. Невероятно описание и римуване, както и няма как да не напиша, че края и невероятен завършек на нещо много добре написано. Продължавай да пишеш - имаш талант.

#488 Re: Лично творчество » Децата без детство » 2013-02-22 21:01:24

Много точно и добре написано е. Много добре описваш чувствата и като цяло си направила една много добра предпоставка на минало и настояще. Едно нещо обаче забелязах като грешка, която аз също често допускам, но с друг смисъл - тавтологията.
За да посоча с точност - думата "дете". Още от самото начало се употребява доста пъти, а би било добре ако се замени със синоними.
Като цяло обаче - няма грешки и наистина ми хареса и ме върна в света на моето детство, което мога да кажа, че беше повече от уникално и ако имах възможност - отново бих се върнал там, дори с нечий разказ.

#489 Re: Лично творчество » Да бъдеш аутсайдер » 2013-02-22 20:55:52

Наистина е нещо много голямо да напишеш подобно нещо и най-вече да го покажеш на толкова много хора. Това си е нещо наистина много отговорно и сериозно, което хората много често пазят в тайна. Моето мнение обаче по темата е, че аутсайдерите не са това, за което се приемат. Те наистина живеят в собствен свят, но те също имат мечти, надежди и желания. Те също чувстват болка и също могат да обичат. Именно тези качества ги правят равни пред всички, а най-големият факт е, че те също са живи същества. Какво от това, че са различни? Че нали твърдим, че всеки е уникален по свой начин, е те са много по уникални от всички, не защото странят от тях, а защото имат достатъчно голямо въображение и много по изострени чувства от останалите.
И следващия път, скъпо мое момиче, когато някой каже "Диана плаче" и се изсмее, ти просто се обърни и му кажи: "Да, Диана плаче, но не заради хора като вас. Тя плаче защото е различна и защото не я е срам да покаже чувствата си. Защото тя е много по-различна от теб, много по интелигентна и добра и със сигурност много по-добър човек от теб". След като му кажеш това, след някоя и друга година ти ще пораснеш, ще видиш същия този човек и с гордо вдигната глава ще го подминеш с мисълта, че ти с станала нещо повече и, че в тези моменти е имало някой, на който да разчиташ. Несъмнено след това ще се усмихнеш.
Колкото до коментара за историята - несъмнено е неповторима и уникална, досущ като автора й. smile

#490 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-02-22 19:25:10

Всъщност ако бях на негово място не бих се бъзикал с теб така.  laugh

Той обича да ме дразни...  |-(

Еми има ги всякакви.

#491 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-02-22 19:15:09

Ами принципно сме в едно даскало,но в различни сгради и днес като ме видя започна да ми се бъзика защото две момчета от неговия клас ме харесват  laugh ,и започна да ме бъзика с единия,а аз това момче не мога да го търпя  laugh ...Изтърпях две-три негови реплики за мен и този,и му казах че ще ида и ще му забия шамар ама той продължи  laugh ...и аз като не мога да търпя,станах ударих го (пред половинта му клас) и си тръгнах  angel

А, той гледа ли със странен засрамен поглед?

Ако беше на негово място нямаше ли да ти стане тъпо? :Д

Всъщност ако бях на негово място не бих се бъзикал с теб така.  laugh

#492 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-02-22 19:09:38

Това наистина е интересно laugh . С какво е заслужил това?

Ами принципно сме в едно даскало,но в различни сгради и днес като ме видя започна да ми се бъзика защото две момчета от неговия клас ме харесват  laugh ,и започна да ме бъзика с единия,а аз това момче не мога да го търпя  laugh ...Изтърпях две-три негови реплики за мен и този,и му казах че ще ида и ще му забия шамар ама той продължи  laugh ...и аз като не мога да търпя,станах ударих го (пред половинта му клас) и си тръгнах  angel

А, той гледа ли със странен засрамен поглед?

#493 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-02-22 19:03:30

Гледам "Имаш поща "  laugh
Как си? Нещо ново?

Ами добре съм. И нищо ново. При теб?

Не,нищо интересно..
Освен,че днес ударих шамар на бившия ми
laugh

Това наистина е интересно laugh . С какво е заслужил това?

#494 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-02-22 18:59:05

Ооо,големия  laugh ,какво правиш think:*

Хахах, ами нищо говоря по телефона, ти?

Гледам "Имаш поща "  laugh
Как си? Нещо ново?

Ами добре съм. И нищо ново. При теб?

#495 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-02-22 18:54:55

А, какво стана с нея?

Ами моята приятелка понеже е хитра, докато си говореха онези двете се качи при директорката и изигра такава роля аз просто паднах.
И директорката се появи побесняла и ги направи на нищо и ги заплаши с полиция.
И охраната вика на кифлето "Ей отивай и си изпращай на някъде тези твои пропаднячки или ще ги видиш в районното". laugh
И сега всички са срещу кифлата, това и беше целта.

Хахаха, така им се полага. laugh

#496 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-02-22 18:52:33

Здравейте  sun

Дребоо  heart

Ооо,големия  laugh ,какво правиш think:*

Хахах, ами нищо говоря по телефона, ти?

#497 Re: Архив » Който постне последен печели. » 2013-02-22 18:43:07

Ами освен, че имам 3 и 5 по български. laugh
Днес станах свидетел на най-големия цирк между кифла и нормално момиче. laugh
Ами ти?


Хахахах, било е наистина интересно. Иначе аз няма с какво. laugh

Ставаше дума, че моята приятелка се сбила с кифлата и тя взела, че оплакала на нейните дружки и те дойдоха да и оправят проблема и само чувам "Ей пикло айде да те изкарам навън да видиш какво е бой".
Най ме е яд, че не можех да и помогна.

А, какво стана с нея?

#499 Re: Flood, Offtopic & Spam » Кажете първото глупаво нещо, за което се сещате. » 2013-02-22 18:39:09

Идеален газ НЕ съществува, но въпреки това си го представете. laugh laugh laugh

Из бисерите на госпожата по физика.  rofl

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook