#427 Re: Кош » Как бяхте облечени днес ? » 2011-10-13 17:55:34

Черни дънки,сив суитчер,розови кецове laugh

#428 Re: Кош » Samsung Ch@t » 2011-10-13 16:22:51

Аз наскоро си купих такъв много съм доволна може и шрифт да си сменяш много е хубав силно звъни  smile  laugh

#429 Re: Кош » Туризъм » 2011-10-12 17:23:15

Здравейте всичкии sun  въпроса ми е някой от тук дали учи туризъм след като завършиш обучението какво точно правиш happy  (question)

#430 Re: Друго » Пиенето на кръв подмладявало » 2011-10-12 11:10:06

Легендите за вампирите разказват, че те поддържат младостта си с човешка кръв и то от по-млади жертви. Изследователи от Станфордския университет установили, че инжектирането на кръвна плазма от невръстни мишки в по-стари екземпляри значително ги подмладява.

Може би във вампирските легенди в такъв случай има голяма доза истина. Станфордските учени експериментално доказаха, че при вливането на кръв от по-млади екземпляри в по-стари опитни мишки, се наблюдава драстичен подмладяващ ефект.

Мозъците на зрелите животни започвали да ускоряват дейността си. Инжектираните с нова кръв животни силно повишавали тонуса си, увеличавал се и сексуалният им апетит.

За да се убедят в своята хипотеза, учените направили и обратния експеримент. Вкарали в кръвоносната система на млади мишки плазма от стари екземпляри.

Не след дълго се случило това, което очаквали. Мишките започнали да проявяват "старчески" симптоми и били по-уязвими от инфекции.

В експеримента била използвана кръвна плазма, защото кръвните клетки са прекалено големи, за да могат да преодолеят мозъчната преграда.

Но изследователите изолирали малки протеини, наречени хемокини, секретирани от клетките, които могли безпрепятствено да преминават в мозъка. Екипът предполага, че именно хемокините предизвикват подмладяващия ефект, задействан от по-младата кръв.

Иначе науката обяснява желанието за пиене на кръв с болестта порфирия. Тя е наследствено заболяване на черния дроб, при което организмът не произвежда достатъчно хемоглобин.

Симптомите на болестта се проявяват като фотодермоза, хемолитични кризи, стомашно-чревни и нервно-психични разстройства.

Острата порфиринова криза обикновено започва с тахикардия, покачване на артериалното налягане, коликообразни болки в стомаха, жлъчния мехур, бъбреците.

Блестта поразява венците на жертвите си и това довежда до оголването на кучешките зъби. Страдалците имат непоносимост към силни миризми, като например чесън. Така възникнала легендата, че той е в състояние да прогони вампирите.

Историците смятат, че всички легенди за вампири са силно преувеличени разкази за хора, които са страдали от болестта.

#431 Re: Кош » Сън!! » 2011-10-11 19:10:43

МЪРТВЕЦ, МЪРТЪВ - себе си ако сънуваш мъртъв, ще се радваш, чакат те успехи. Ако насън видиш жив човек като мъртвец, в дома ти ще царят разбирателство и щастие. Мъртвец ако сънуваш жив, пази се от болести. Ако говориш с него, в семейството ще има смъртен случай. Ако видиш как спускат мъртвец в гроб, ще се разделиш с някоя надежда. Ако мъртъв човек ти дава нещо, ще имаш късмет. Ако мъртвецът в съня ти е непознат, означава избавление, а ако е близък, ще бъдеш здрав. Мъртвородено дете в съня е знак да се пазиш от нечии зли намерения.

#433 Re: Архив » Снимки на момиче » 2011-10-10 17:43:05

Искам снимки на момиче с клин и боти,някакви такива сладки къси   sun http://weheartit.com/entry/15762366

#434 Re: Кош » Коя е по хубава? » 2011-10-10 12:00:35

Коя е по хубава ? Имам предвид в лицето не снимката  laugh

#435 Re: Кош » Цикъла ми » 2011-10-09 19:30:46

Нормално ли е например днес да ми е дошъл цикъла да си върви 3 дена да спре за един ден и една нощ и на другия ден да върви много малко ? Почти на 13 съм 45 килограма ако това има значение laugh

#437 Re: Козметика и диети » Тази прическа... » 2011-10-09 17:28:33

Мисля че ако направиш големи къдрици и ги срешиш малко и я топираш ще стане   smile

#439 Re: Архив » Tърся снимка » 2011-10-09 16:01:23

видях видеото,но за съжаление немога да ти помогна smile

#440 Re: Кош » Костюми за Хелоуин ..??? » 2011-10-09 13:28:41

пипи дългото чорапче laugh

да не съм на пет.... laugh

И кво като не си Пипи и тя е на 13 laugh

#441 Re: Кош » Колко ще струва? » 2011-10-09 13:25:02

охх толкова съм навита за татуировка,че никъв страх не чуствам  laugh  heart и обица на веждата искамм  chuckle  макар че не ми харесва много да пробвам  laugh

и аз искам на същото място като нотичката само че сърце и някакъв надпис heart  и мене не ме е страх че ше боли  sun и успех с убеждаването smile

Мерси  hug  smile сигурно искаш нещо подобно http://weheartit.com/entry/12857819 и надпис  laugh

#442 Re: Кош » Колко ще струва? » 2011-10-09 13:07:19

охх толкова съм навита за татуировка,че никъв страх не чуствам  laugh  heart и обица на веждата искамм  chuckle  макар че не ми харесва много да пробвам  laugh

#443 Re: Кош » Колко ще струва? » 2011-10-09 12:57:58

Едва ли ще е много ( максимум 15-20 лв.) Зависи от студиото където ше ти я правят  smile Иначе е сладко sun

Да много е яко и няма да боли много за 2 минуткии и готово  sun  Мерси на всичкии сега само да обедя нашите и си правяя  :p  sun

#444 Re: Кош » Колко ще струва? » 2011-10-09 12:53:19

Колко ще струва според вас такава татуировка http://kaprizen.com/?img=1785369 ? sun

#445 Re: Кош » Прочутият емо стил » 2011-10-09 10:01:03

laugh  не ме радва тоя стил..

Тоя стил е направо ужасенн  lipssealed  режат си ръцете тука искат само да са сами  обичат се само в черно депресирани просто ужас yawn

#446 Re: Архив » Къде бяхте през лятото » 2011-10-08 19:12:23

1 месец бях в Гърция  sun и една седмица във Созопол и Приморско  sun  poolparty

#448 Re: Технологии / Mobile » Търся програма! » 2011-10-07 17:23:15

Търся програма за подобряване на качество на клип smile

#449 Re: Говорилня » Къде искате да сте в момента? » 2011-10-07 13:01:39

Jld е точнияя въпрос за мен вмомента  laugh искам на панаира в Харманлии само на 10 километра ее а няма с кого да идаа  angry

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook