#401 Re: Архив » Оцени подписа на предишния. » 2011-11-28 15:26:33
Десет-
#402 Re: Архив » Оцени аватара на предишния от 1 до 10 » 2011-11-28 15:26:18
Десет.
#403 Re: Архив » Кой от предишните два аватара предпочитате? » 2011-11-28 15:26:01
На манх
#404 Re: Архив » С шоколад или сметана? » 2011-11-28 15:25:12
Сметана
#405 Re: Архив » Оцени предишния от 1 до 10 » 2011-11-28 15:24:55
Десет.
#406 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:24:34
Еми да хаха
тук на всеки 2 минути се добавят по 10 страници с БЕЗСМИСЛЕНИ МНЕНИЯ хахах
и накрая,защо всички имат по 824823848 мнения
и да се защитя моите са от 3 години хахаха а не от 4 месеца![]()
О, моля те само не започвай пак.
Нещо парадираш ли с тия три годинки ? Аз съм от две и половина, да съм тръгнала да се перча на всеки от кога съм тук и къде колко мнения поствам. Личен избор.
И щом не ти харесва, просто не пиши, недей да тролиш с безсмислените си мнения.И с какво парадирам,че не разбрах,просто отбелязах,защото 100% някой щеше да се изкаже,че са ми такива мненията от спам и т.н.,но както и да е.С никой не ми се кара.
[b]Хм, държеше сметка на потребители, които имаха по 20 000 мнения, защото уж са спамели из Форумните игрички като ти правеше същото. Като влезнеше и направо се осираше да пишеш в тия теми. Не ти държа сметка или нещо подобно, просто излагам фактите преди да си казала нещо.
И кои потребители извинявай,единствените бяха Алиен ли там каквато е,приятелката и,както и още една помня,но за името ще излъжа.Много малко хора са си направили мненията в нормални теми,не съм казала,че и аз не съм писала тук,но това беше едва първите няколко месеца от регистрацията ми,а след това влизам през няколко месеца,ако не си забелязала за тия 2 години.
#407 Re: Архив » Оцени аватара на предишния от 1 до 10 » 2011-11-28 15:22:35
Десет.
#408 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:22:18
Абе, т'ва е човека в сайта, който мрази спамери, к'во искаш.. хах
Еми мразя да,защото накрая се правят на големите работи тук.Голяма работа,че някаква тема ще затворят и то спамерска хах да съм имала 4-5 поста тук.И какво като мразя?Не виждам какъв е проблема,хайде изпокарайте се все ми е тая. хаха Не съм на 10 за да се ядосвам или карам с вас.
Че кой е казал, че се ядосва заради теб ? Не си толкова специална, моля не се надценявай.
А, и много добре си спомням времето, когато държеше сметка на някой потребители (няма да споменавам кои), че имат по 20 000 мнения.
Да,защото си направиха мненията за по няма и 4 месеца и накрая станаха модове и си клатеха краката,айде моля ти се...
#409 Re: Архив » Имате ли оригинала .. » 2011-11-28 15:21:22
#410 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:19:38
Еми да хаха
тук на всеки 2 минути се добавят по 10 страници с БЕЗСМИСЛЕНИ МНЕНИЯ хахах
и накрая,защо всички имат по 824823848 мнения
и да се защитя моите са от 3 години хахаха а не от 4 месеца![]()
О, моля те само не започвай пак.
Нещо парадираш ли с тия три годинки ? Аз съм от две и половина, да съм тръгнала да се перча на всеки от кога съм тук и къде колко мнения поствам. Личен избор.
И щом не ти харесва, просто не пиши, недей да тролиш с безсмислените си мнения.
[b]И с какво парадирам,че не разбрах,просто отбелязах,защото 100% някой щеше да се изкаже,че са ми такива мненията от спам и т.н.,но както и да е.С никой не ми се кара.
#411 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:18:06
Да ви имам проблемите хахаха
Е какво като затворят темата,поне няма да си правите 2039923439 мнения тук хах![]()
Муахаха, много смешно.. |-)
Абе, т'ва е човека в сайта, който мрази спамери, к'во искаш.. хах
Еми мразя да,защото накрая се правят на големите работи тук.Голяма работа,че някаква тема ще затворят и то спамерска хах да съм имала 4-5 поста тук.И какво като мразя?Не виждам какъв е проблема,хайде изпокарайте се все ми е тая. хаха Не съм на 10 за да се ядосвам или карам с вас.
#412 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:16:11
Еми да хаха
тук на всеки 2 минути се добавят по 10 страници с БЕЗСМИСЛЕНИ МНЕНИЯ хахах
и накрая,защо всички имат по 824823848 мнения
и да се защитя моите са от 3 години хахаха а не от 4 месеца
#415 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:14:18
Да ви имам проблемите хахаха
Е какво като затворят темата,поне няма да си правите 2039923439 мнения тук хах
#416 Re: Архив » Популярен ли си? » 2011-11-28 15:13:23
#417 Re: Архив » Имате ли оригинала .. » 2011-11-28 15:12:30
#418 Re: Архив » Кой от предишните два профила Ви кефи повече? » 2011-11-28 15:12:15
На сладкаджена
#419 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:11:36
Оф да си болна не е лесно хахахаха
#420 Re: Архив » Знаеш ли как изглежда предишния? » 2011-11-28 15:11:07
#421 Re: Архив » Популярен ли си? » 2011-11-28 15:10:52
#423 Re: Архив » Задай своя въпрос на следващия. » 2011-11-28 15:08:06
4 - Английски,руски,испански и български
Кой е последният хубав момент който си имала с някой?