#406 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:24:34

Еми да хаха
тук на всеки 2 минути се добавят по 10 страници с БЕЗСМИСЛЕНИ МНЕНИЯ хахах
и накрая,защо всички имат по 824823848 мнения
и да се защитя моите са от 3 години хахаха а не от 4 месеца  wink

О, моля те само не започвай  пак.
Нещо парадираш ли с тия три годинки ? Аз съм от две и половина, да съм тръгнала да се перча на всеки от кога съм тук и къде колко мнения поствам. Личен избор.
И щом не ти харесва, просто не пиши, недей да тролиш с безсмислените си мнения
.

И с какво парадирам,че не разбрах,просто отбелязах,защото 100% някой щеше да се изкаже,че са ми такива мненията от спам и т.н.,но както и да е.С никой не ми се кара.

[b]Хм, държеше сметка на потребители, които имаха по 20 000 мнения, защото уж са спамели из Форумните игрички като ти правеше същото. Като влезнеше и направо се осираше да пишеш в тия теми. Не ти държа сметка или нещо подобно, просто излагам фактите преди да си казала нещо.

И кои потребители извинявай,единствените бяха Алиен ли там каквато е,приятелката и,както и още една помня,но за името ще излъжа.Много малко хора са си направили мненията в нормални теми,не съм казала,че и аз не съм писала тук,но това беше едва първите няколко месеца от регистрацията ми,а след това влизам през няколко месеца,ако не си забелязала за тия 2 години.

#408 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:22:18

Абе, т'ва е човека в сайта, който мрази спамери, к'во искаш.. хах chuckle

Еми мразя да,защото накрая се правят на големите работи тук.Голяма работа,че някаква тема ще затворят и то спамерска хах да съм имала 4-5 поста тук.И какво като мразя?Не виждам какъв е проблема,хайде изпокарайте се все ми е тая. хаха Не съм на 10 за да се ядосвам или карам с вас.

Че кой е казал, че се ядосва заради теб ? Не си толкова специална, моля не се надценявай.
А, и много добре си спомням времето, когато държеше сметка на някой потребители (няма да споменавам кои), че имат по 20 000 мнения.

Да,защото си направиха мненията за по няма и 4 месеца и накрая станаха модове и си клатеха краката,айде моля ти се...

#410 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:19:38

Еми да хаха
тук на всеки 2 минути се добавят по 10 страници с БЕЗСМИСЛЕНИ МНЕНИЯ хахах
и накрая,защо всички имат по 824823848 мнения
и да се защитя моите са от 3 години хахаха а не от 4 месеца  wink

О, моля те само не започвай  пак.
Нещо парадираш ли с тия три годинки ? Аз съм от две и половина, да съм тръгнала да се перча на всеки от кога съм тук и къде колко мнения поствам. Личен избор.
И щом не ти харесва, просто не пиши, недей да тролиш с безсмислените си мнения
.

[b]И с какво парадирам,че не разбрах,просто отбелязах,защото 100% някой щеше да се изкаже,че са ми такива мненията от спам и т.н.,но както и да е.С никой не ми се кара.

#411 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:18:06

Да ви имам проблемите хахаха
Е какво като затворят темата,поне няма да си правите 2039923439 мнения тук хах laugh

Муахаха, много смешно.. |-)

Абе, т'ва е човека в сайта, който мрази спамери, к'во искаш.. хах chuckle

Еми мразя да,защото накрая се правят на големите работи тук.Голяма работа,че някаква тема ще затворят и то спамерска хах да съм имала 4-5 поста тук.И какво като мразя?Не виждам какъв е проблема,хайде изпокарайте се все ми е тая. хаха Не съм на 10 за да се ядосвам или карам с вас.

#412 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:16:11

Еми да хаха
тук на всеки 2 минути се добавят по 10 страници с БЕЗСМИСЛЕНИ МНЕНИЯ хахах
и накрая,защо всички имат по 824823848 мнения
и да се защитя моите са от 3 години хахаха а не от 4 месеца  wink

#415 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:14:18

Да ви имам проблемите хахаха
Е какво като затворят темата,поне няма да си правите 2039923439 мнения тук хах laugh

#419 Re: Архив » Който постне последен, печели.. » 2011-11-28 15:11:36

Оф да си болна не е лесно хахахаха  laugh  dance  beer

#423 Re: Архив » Задай своя въпрос на следващия. » 2011-11-28 15:08:06

4 - Английски,руски,испански и български
Кой е последният хубав момент който си имала с някой?

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook