#351 Re: Кош » Анти Клуб на Джъстин Бийбър » 2010-05-16 14:08:57

И така,драги членове на клуб Анти-Джъстин,ето най-новата изява на омразата ни към Джъстин :

1584777w.jpg

Който желае може да го сложи в подписа си!Радвам се,че сте съпричастни!  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl


Супер ее! laugh

#354 Re: Архив » настроението ви в момента » 2010-05-16 14:06:37

Малко по - добро от преди малко.

#356 Re: Архив » Какво мислите да правите в близките 30 минути? » 2010-05-16 14:05:24

Ще пия кaфе, ще гледам филм, ще чатя и ще гледам картинки. : )

#359 Re: Архив » Оплачете се » 2010-05-16 10:09:46

Живота ми е пълен шит !  |-(

doh

#362 Re: Архив » Оплачете се » 2010-05-15 02:46:25

Още не ми е изсъхнала блузата, която искам да облека.  speechless

#364 Re: Друго » Дневен хороскоп » 2010-05-15 02:34:34

СКОРПИОН
(23 октомври – 22 ноември)
Нови възможности за благополучие, успехи и печалби ви носи уикенда.
Използвайте ги, поставете начало на работа, нужна на семейството ви.
Проведете разговори за дългосрочни ангажименти.
Това ще мобилизира силите ви за дейност, ще оползотворите опита си.

#365 Re: Друго » Дневен хороскоп » 2010-05-15 02:33:46

Хороскоп за уикенда през почивните дни на 15 май и 16 май

ОВЕН (21 март – 20 април) Печалбите в бизнеса, които може да постигнете ще са съдбоносни за вас. Ще почивате много повече след това, затова впрегнете сили. Ще спечелите, ако анализирате обективно дейността си. Потърсете и помощ на приятели и близки. Зад вас определено има хора, които се застъпват. Предпазливо се обвързвайте с предложенията.

ТЕЛЕЦ (21 април – 21 май) Няма да си имате проблеми през уикенда, но внимавайте в делбите и то най-вече по отношение на имоти, организиране на съдружнически бизнес. Поетите от вас ангажименти няма да ви спрат да отпътувате за някъде. Радвате се на отлични взаимоотношения с партньора.

БЛИЗНАЦИ (22 май – 21 юни) Разходите ви са ограничени и парите се трупат по естествен път. През почивните дни не си тровете живот с излишни проблеми. Ще обмислите предстоящ ви договор по отношение на условията и отстъпките, които трябва да предприемете. Ако премислите добре плановете си за в бъдеще ще се радвате на небивал успех.

РАК (22 юни – 22 юли) Радостта ви ще дойде от признанието за положителен труд, който сте положили през седмицата, от идеята на любим човек да обедините силите си във взаимното ви удоволствие, потопени в романтиката. Проявете щедрост и фантазия по това отношение и резултатите ще са смайващи.

ЛЪВ (23 юли – 20 август) Семейството е зад вас в усилията да спечелите повече време за себе си и за тях. Бъдете справедливи по отношение на труда и не се облагодетелствайте за сметка на други хора. Възнаградете се с удоволствия и почивка поради старанието, което сте положили през делниците. Не оставайте равнодушни към сигналите на партньора си.

ДЕВА (23 август – 22 септември) Ще бъдете щастливи и жизнерадостни през уикенда, защото объркването на конците не е характерно за вас и тъй като умеете да планувате рационално бъдещето си се радвате и на положително настояще. Отношенията ви с половинката вървят гладко и с тях животът ви всеки ден е празник.

ВЕЗНИ (23 септември – 22 октомври) Дни през, които неочаквано ще се сдобиете с финансово благосъстояние. Отложените ви важни договори за самия край на седмицата са успешни и благополучни. Ще се радвате на морална подкрепа на близките си, в тях вие срещате съмишленици в идеите си.

СКОРПИОН (23 октомври – 22 ноември) Нови възможности за благополучие, успехи и печалби ви носи уикенда. Използвайте ги, поставете начало на работа, нужна на семейството ви. Проведете разговори за дългосрочни ангажименти. Това ще мобилизира силите ви за дейност, ще оползотворите опита си.

СТРЕЛЕЦ (23 ноември – 21 декември) Много ангажименти от лично и служебно естество ще ви натоварят, но за вас не ще срещнете трудност в тях. За сметка на това средствата няма да ви липсват поради свършеното. Дейностите ви са свързани с просперитет, бизнес, самоувереност и любов.

КОЗИРОГ (22 декември – 20 януари) Настъпват леки интриги в семейството, но не се тревожете, защото не е нищо сериозно, а обикновена закачка, характерна за всички. След като настъпи разбирателство, заедно планувате бъдещето си, което е очертано с успех и победи в битките с живота.

ВОДОЛЕЙ (21 януари – 19 февруари) Ще чуете доста мили и откровени думи от страна на приятелите си, за които не сте и очаквали. Ще получите правилни наставления от тях и вие с радост ще ги послушате, защото намирате резон в казаното. Погледът отстрани е далеч по-истински, отколкото този, който е субективен.

РИБИ (20 февруари – 20 март) Живеете в магията, създадена ви от партньора, което е наистина хубаво, но помнете, че след уикенда трябва да се завърнете и в реалността, защото задълженията трябва да се извършат, след което отново може да поемете по пътя обратно.

#369 Re: Кош » Най - смешен ник » 2010-05-14 20:09:50

Да не забравяме любимката - Джанка.com laugh

#370 Re: Кош » Най - смешен ник » 2010-05-14 20:07:00

Кой Ви е най - смешния ник в сайта?

Аз преди малко забелязах rozata na mama laugh

#373 Re: Кош » Анти-клуб на Юлиян Вучков » 2010-05-14 19:57:23

Недейте така бе, хора... cry

Аз от кога мечтая за него... cry

#374 Re: Кош » Анти Клуб на Джъстин Бийбър » 2010-05-14 19:41:12

Това са някакви " звезди " смятам...
Чувала съм за тях и съм ги веждала на снимки но не знам с какво конкретно се занимават.
Та, какво им е? laugh

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook