#278 Re: Архив » Задай своя въпрос на следващия. » 2011-11-29 17:12:39

хаха сладолед,макар да съм на антибиотик хахаххахх
Кога последно ходи на почивка?

#300 Re: Архив » Приятен или неприятен (за предишния) » 2011-11-29 16:33:59

Еми не знам с какво съм ти неприятна след,като дори не се познаваме...
Неприятна...

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook