#277 Re: Архив » Познай какъв език знае следващия » 2011-11-29 17:12:59
Не.
Италиански?
#278 Re: Архив » Задай своя въпрос на следващия. » 2011-11-29 17:12:39
хаха сладолед,макар да съм на антибиотик хахаххахх
Кога последно ходи на почивка?
#279 Re: Архив » Теглили ли сте снимка от предишния? » 2011-11-29 17:11:50
Ам чи как
(y)
#280 Re: Архив » Колко % харесваш аватара и подписа на предишния? » 2011-11-29 17:11:32
2х100%
#281 Re: Архив » Оцени аватара на предишния от 1 до 10 » 2011-11-29 17:11:11
Десетттт
#282 Re: Архив » Знаеш ли как изглежда предишния? » 2011-11-29 17:10:56
#284 Re: Архив » Популярен ли си? » 2011-11-29 17:10:22
Доста често
#285 Re: Архив » Приятен или неприятен (за предишния) » 2011-11-29 17:10:01
Приятна.
#286 Re: Архив » Познай зодията на следващия » 2011-11-29 17:09:41
Не.
Лъв?
#288 Re: Архив » Знаеш ли как изглежда предишния? » 2011-11-29 17:09:03
#289 Re: Архив » Оцени подписа на предишния. » 2011-11-29 17:08:46
#291 Re: Архив » Имате ли скайпа на предишния? » 2011-11-29 17:08:07
#292 Re: Архив » Имате ли оригинала .. » 2011-11-29 17:07:50
#293 Re: Архив » Ще свaлиш ли дреха пред предишния? » 2011-11-29 17:07:33
#294 Re: Архив » Оцени предишния от 1 до 10 » 2011-11-29 17:07:18
#295 Re: Архив » Колко % харесваш аватара и подписа на предишния? » 2011-11-29 17:07:01
2х100%
#296 Re: Архив » Оцени подписа на предишния. » 2011-11-29 16:44:57
#297 Re: Архив » Теглили ли сте снимка от предишния? » 2011-11-29 16:35:09
#299 Re: Архив » Имате ли скайпа на предишния? » 2011-11-29 16:34:33
#300 Re: Архив » Приятен или неприятен (за предишния) » 2011-11-29 16:33:59
Еми не знам с какво съм ти неприятна след,като дори не се познаваме...
Неприятна...