Pages: 1
#1 Re: Лично творчество » как да си водим дневник » 2012-08-23 14:11:32
Дневника се води, когато всеки ден се случват нови неща, за да има за какво да пиша.А когато просто от време на време искам да си излея мъката на лист хартия, как точно да го направя?Мисля, че има правила, ако някой ги знае, моля за мнение.
#2 Re: Кош » моля за мнение » 2012-08-18 15:49:36
В училище дойде нов учител по физкултура, за период от два месеца, по заместване.Той е на 25 години, а аз съм на 15.Докато бяхме на училище не сме правили нищо нередно.Говорили сме си 2 пъти за мен.Питал ме е какво искам да уча и общо взето какви оценки имам и нищо повече.Към края на годината обаче той започна да ми пише във facebook.Известно време писахме и той започна да има чувства към мен.В началото мислех че просто се ебава, но той ми доказа че е сериозен.Когато разказах на майка си, тя ми забрани да излизам с него.Аз много искам да съм с него,просто да бъдем заедно като двойка, въпреки че знам че не е правилно.И двамата го желаем много силно.Не знам какво да правя.Дали да послушам майка си или да започна да излизам с него без да знае или да прекратя отношенията си с него.Ако го оставя ще ми е много трудно.Моля кажете си мнението и как да му кажа, че не искам нищо с него.
#3 Re: Лично творчество » Несподелена, искрена и убиваща любов » 2012-08-08 19:34:02
Джейк поглежда към мен и се приближава с усмивка.Посрещам го с нежен и топъл поглед, опитвайки се да не забележи, че очите ми са изпълнени с копнеж.Надявам се да не разбере, че се нуждая да имам всичко с него.
Обзалагам се, че тя е красива..онова момиче за което ми разказа.Тя притежава всичко онова, без което аз трябва да живея.
В библиотеката сме.Джейк ми говори, а аз се смея.Той е толкова забавен.Библиотекарката ни прави забележка, защото сме много шумни.Дори не мога да я погледна.Сините му очи ме опияняват.Сякаш наблюдавам две планети – красиви и неузнаваеми, толкова далечни.
Той казва, че е толкова влюбен, чак сега го е разбрал.
Поглеждам го и си мисля, че той е нещото, което ме кара да стоя будна през нощта, а си няма и на идея.Той е единственото нещо, за което мисля, когато видя падаща звезда.Той е причината за моите сълзи.
Джейк се приближава до мен.Дали може да каже, че дъхът ми просто спира.И ето го толкова перфектен.Тя се появява и пресреща пътя му.Той скрива ръката си в небрежно пуснатата и дълга, черна коса, докато нежно я целува по нослето.
По добре тя да държи на него, давайки му цялата си любов и нежност.Да поглежда в красивото му лице и черната му, къдрава коса и да знае, че е щастливка, защото притежава всяка част от него.
Моля за мнения
#4 Re: Кош » моля за мнение » 2012-08-07 21:54:45
какво е синдром на изоставеното дете?
Pages: 1