#1 2015-03-17 05:09:52

vili_ss
Member
Registered: 2010-02-21
Posts: 2,071

Re: Диетата на Ваня Червенкова

Здравейте ! Майка ми е решила да прави този режим или диета на Ваня Червенкова.Гледахме интервю с нея и тя каза,че след първите 12 дни трябва да повториш още 12.Майка ми обаче е от подробните и се чуди дали може да я направи само 12 дни,защото няма много за сваляне,а и ходи на фитнес.Някой правил ли е тази диета ? И ако някой знае моля да сподели дали има резултати и дали може да се направи само първите 12 дни.Благодаря предварително !


"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

[img]http://prikachi.com/images/990/6088990T.gif[/img]

Offline

#2 2015-03-21 06:58:07

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Диетата на Ваня Червенкова

Тази диета ми се струваше доста абсурдна, докато не разбрах от една позната, че точно от нея е отслабнала след като са й минали тези 12 дни тя направи малка пауза и отново ги повтори за сега е много доволна, но после трябва много да се внимава със захранването, килата може да се върнат двойно.


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#3 2015-03-27 14:01:54

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Диетата на Ваня Червенкова

Ако трябва да съдим за диетата по телосложението на Ваня Червенкова, то със сигурност тя не дава резултат!!! chuckle


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook