#1 2014-09-22 20:47:31

Little_babyy
Member
From: Sofya Sity
Registered: 2011-11-01
Posts: 671

Re: ВИП БРАДЪР - Образцов дом

Нправих тази тема за тези, които гледат тазгодишното издание на риалити формата ВИП БРАДЪР.
Общо взето идеята на темата е, да се обсъждат участниците и като цяло предаването.
sun  sun  sun  sun  sun

И за да се започне от някъде:

-На кои участници симпатизирате и защо?
-Кои участници не са ви приятни и защо?
-Имате ли си фаворит? Кой?
-Кой искате да спечели ВИП Брадър 2014?

-Какво мислите за ''любовния триъгълник'' Жени, Тачо, Зорница?


Man is truly wise when he knows he knows nothing.
-Socrates

Offline

#2 2014-09-23 09:56:44

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: ВИП БРАДЪР - Образцов дом

Почнах да го гледам покрай нашите (както всеки път laugh)

На никого не симпатизирам и на никого не съм фенка.
Неприятни са ми Албена Вулева и тая Зорница.
Няма значение кой ще спечели, стига да е някой който го заслужава.
Мнението ми относно така наречения "любовен триъгълник" е, че Жени гледа прекалено лежерно на нещата, или поне това показва. Тая Зорница ми е адски разглезено и нагло момиченце, което си мисли че може да си прави каквото си иска. Дано Тачо да не се подведе пак, защото ще е адски глупаво от негова страна втори път да избере нея, при положение че не може да стъпи на малкия пръст на жена му...


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#3 2014-09-23 12:03:46

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: ВИП БРАДЪР - Образцов дом

Аз гледам Сървайвър, но мернах някои от участниците на Вип Брадър, когато цъках на рекламите.

Лично аз не понасям Евгени Минчев от край време, твърде ми е превзет и надут, страшно неприятен ми е като човек и маниерите му ме дразнят. Жени също винаги ми е била неприятна и от това, което виждам до сега - мнението ми си остава същото, че и по-зле. Имам чувството, че по-горе изброените се имат за нещо ПО от останалите и това не ми харесва.
Албена също не ми е от много приятните по принцип, ама там не знам как се справя.
Лично аз много харесвам Тити Папазов(извън предаването, там не знам как се справя и той). Просто усещам някаква искреност в него и мисля, че е много добър човек. Та, от всички се надявам той да спечели, някак си мисля, че го заслужава.
Кали също ми е приятна по принцип.
За другите не мога да коментирам, защото не го гледам и нямам представа кои са вътре и какви са като характер.
За любовния триъгълник също нямам никаква представа какво става.
laugh

Но като цяло предаването е много глупаво замислено и това разделение,на "буржоазия и простолюдие", дето видях също е страшно тъпо. Самата къща вътре е с отвратителен интериор, твърде претрупано и префърцунено.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2014-10-23 13:34:37

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: ВИП БРАДЪР - Образцов дом

-На кои участници симпатизирате и защо?
-Кои участници не са ви приятни и защо?
-Имате ли си фаворит? Кой?
-Кой искате да спечели ВИП Брадър 2014?

-Какво мислите за ''любовния триъгълник'' Жени, Тачо, Зорница?

Първоначално Албена Вулева ми беше адски превзета и надута,но с течение на времето,точно в този момент,Албена вече не е една от тези,които ме "дразнят" в къщата.Харесва ми това,че Албена е от малкото хора,които казват цялата истина в очите.Харесва ми това,че е силна жена,не се предава и всъщност си е интелигента,кой друг като нея може да каже мнението си за хората така без да му мигне окото.

Кали в началото пък ми беше симпатична,явно всичко се обърна наопаки laugh Кали имам чувството,че играе някаква роля,като вечно правата,винаги засегнатата недооценената и тези качества не ми харесват,защото тя се опитва да изглежда силна жена,но провокира съжаление у себе си.Разбира се не всеки път,пример е онзи път когато беше в халата,голямата депресия. Не гледам предаването често,за това може да не съм много права,но от всичко,което съм видяла е това.

Тачо е един лигльо,дете в тяло на мъж.Несериозен човек,не знам каква е тази любов,уж много обича Жени,а заради една бира какво чудо стана,нямам думи просто. Тачо дойде в къщата,никой не го знаеше и като гледам държанието му в началото на сезона като тъкмо беше влезнал в чужда среда на така наречените "випове" беше един тих,сякаш не е там мястото му-може би с право.А сега се държи все едно е най-големият BOSS.Изведнъж промяна и си показа рогата пред Жени и това,как се взе за един от най-великите.

Зорница явно е от този тип хора,които са жадни за внимание.Тя също като Тачо е "неизвестна" и сега като е обкръжавана от "випове" иска да провокира вниманието към нея и се взе на сериозно,че и тя стана "ВИП". Малко срам няма,показва си гърдите ейтака на ляво и на дясно.

Не ми се говори повече горе долу мисля,че това е достатъчно laugh


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook