Напишете отговор Страница 1 от 1
вадене на нерв
Автор Съобщение
Отговорете с цитат
Мнение вадене на нерв 
    Миналата седмица ми умъртвиха зъба с арсен. Онзи ден ми го смениха, а днес ходих за да ми извадят нерва. Исках да попитам след като са ми извадили нерва и не би трябвало да чувствам нищо, защо чувствам болка и нещо като дразнене (не точно сърбеж) вътре в самия зъб? Ако на някой му се е случвало и знае защо е моля да ми каже... Аз от притеснение забравих да питам зъболекарката ми, а сега си умирам от болка.

И на мен ми вадиха нерв моя зъболекар обясни че болката е първите 2 3 дни от това че са ти бъркали в канала със някакво желязо и е разранено няма смисъл да се притесняваш скоро ще ти мине а ако много те боли пий 1 аулин и няма да усещащ болкаУсмивка Дано съм помогнала Усмивка

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Отговорете с цитат
Мнение вадене на нерв 
благодаря Усмивка

М,вадили са ми само един нерв на зъбче до сега,но предполагам скоро ваденето на втори.
Нормално е защото канала ти,от който е изваден нерва все още не е запълнен (това ще стане,когато ти сложат пломба) с лекарство и за това. Мен не ме е боляло,освен докато го вадеха,разбира се (беше ужасно!),но зъболекарката каза,че ако има болка,да не се стресирам,нормално е,защото канала е празен,а и заради спираловидната игла,както казаха преди мен,която ти е издърпала нерва и е разранила самия канал. Нормално е,спокойно. С:
След пломбата нищо няма да усещаш. С:

Покажи мнения от преди:
Напишете отговор Страница 1 от 1
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети