Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Страница 1 от 1
Сваляне на картинки
Жеалете ли НЕрегистрираните потребители да имат възможност да свалят картинки/снимки?

Да 14% 14% ( 1 )
Не 85% 85% ( 6 )

Общо гласове : 7
Автор Съобщение
Отговорете с цитат
Мнение Сваляне на картинки 
По принцип сайтът е конфигуриран да предоставя достъп за сваляне на картинка/снимка само на регистрираните потребители. Напоследък обаче се замислям дали да не "отворя" тази функция и за "преминаващите" потребители, тоест за нерегистрираните. От многото мислене обаче до никъде не стигнах, затова ще се допитам до вас.

ПС: Анкетата ще бъде активна 1 седмица, след което в зависимост от резултата ще разреша свалянето и за нерегистрираните потребители или пък не.

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Отговорете с цитат
Мнение Re: Сваляне на картинки 
admin написа:
По принцип сайтът е конфигуриран да предоставя достъп за сваляне на картинка/снимка само на регистрираните потребители. Напоследък обаче се замислям дали да не "отворя" тази функция и за "преминаващите" потребители, тоест за нерегистрираните. От многото мислене обаче до никъде не стигнах, затова ще се допитам до вас.

ПС: Анкетата ще бъде активна 1 седмица, след което в зависимост от резултата ще разреша свалянето и за нерегистрираните потребители или пък не.

И да се направи да се сваля само от регистирани потребители , то няма да има никаква сила , защото при десен бутон на снимката се дава Copy после Paste и така.

Отговорете с цитат
Мнение Re: Сваляне на картинки 
Mapuo написа:
И да се направи да се сваля само от регистирани потребители , то няма да има никаква сила , защото при десен бутон на снимката се дава Copy после Paste и така.

Вече не Усмивка

Отговорете с цитат
Известно ми е, но няма какво да се направи по въпроса Усмивка

Отговорете с цитат
Отвори и за тях Усмивка

Отговорете с цитат
ми..аз мисля че първо трябва да се регнат...ама една fr не се е ретистрирала и си тегли картинки... Търкаляне от смях по пода ...като влезне в сайта но нали е може да свали пика и десен бутон...запази и готово...ама е много малка Кикотене Кикотене Кикотене

Отговорете с цитат
Предпочитам портребителите да се регистрират и тогава да свалят Ръкостискане

Покажи мнения от преди:
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Страница 1 от 1
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети