#1 2012-08-01 09:25:38

Zor4etooo
Member
Registered: 2009-12-10
Posts: 36

Re: Кои да избера ?!?

Здравейте, имам голям проблем и просто ми е доста объркано и исках просто да се допитам до вас, за да разбера какво е вашето мнение. Историята ми започва, така преди една седмица се запознах с едно момче, беше ми мн симпатично запознахме се на плажа заедно с една фр. го заговорихме, и нещата потръгнаха. Проблема е в това, че той е една година по-малък от мен, няма нищо лошо, но преди дни ми призна че има чувства към мен. Държи се много мило и ми показва че му пука за мен, не зная какво да направя защото в живота ми се появи др. момче още преди него. Др момче е по-голямо от мен, но проблема е в това, че вс между нас е нещо като базик, постояно ме базика и не е толкова сериозен. Незнам какво да направя, защото както се казва любов с любов се забравя, но чувствата си оставят ралични.Аз лично съм пред голяма дилема, нз дали ви се е случвало, нз дали сте усещали какво е да си на крастопът ,и да не знаеш на къде да поемеш кои да избера ?!? Момчето което ми показва ,че му пука за мен или момчето към което аз имам чувства към него, но не му пука и вс е просто една шега.


Life is love

Offline

#2 2012-08-01 09:30:34

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Кои да избера ?!?

На колко си ? wondering


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#3 2012-08-01 09:35:21

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Кои да избера ?!?

Ако имаш чувства към момчето от плажа, според мен избери него. Сериозен е (както казваш) и има чувства към теб. А другото момче..може просто да се шегува, да си му играчка (не казвам нищо лошо за момчето, казвам го според думите ти, аз дори не го познавам).
Та, събери мислите си и попитай второто момче дали има някакви чувства към теб. Може да не е пряко, да отидеш и да го питаш, но все пак трябва да имаш някакъв отговор, защото така си като в бездънна яма - падаш, падаш, а край няма. smile Успех.

Offline

#4 2012-08-01 09:43:09

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Кои да избера ?!?

На колко си ? wondering

Има ли значение от годините??!? Тя иска да и помогнем, а не само да я разпитваме..С какво ще й помогнеш като ти каже на колко години е? |-(

Offline

#5 2012-08-01 09:57:06

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Кои да избера ?!?

На колко си ? wondering

Има ли значение от годините??!? Тя иска да и помогнем, а не само да я разпитваме..С какво ще й помогнеш като ти каже на колко години е? |-(

На теб к'ъв ти е проблема та си даваш привилегии, а ти с какво ще и помогнеш като се заяждаш с другите потребители!? |-(

По темата: съгласна съм с little_baby.


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#6 2012-08-01 09:58:30

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Кои да избера ?!?

Според мен поговори сериозно с момчето което харесваш и само те базика.Разбери дали той има чувства към теб, или иска да сте само приятели.Ако не изпитва нищо опитай с момчето от плажа..Щом е сериозен и има чувства и ти ще го обикнеч след време.
А също така и аз бях в положенито на момчето което те базика.Момчето с което сега ходя ми предложи Март месец, а аз тогава изобщо не го харесвах .. и с приятелката ми решихме да се побазикаме и взех, че приех.А сега толкова много го обичам.Свикнах с него още първия месец.
И така, дано да си ме разбрала,какво имам предвид за момчето което харсваш.

Offline

#7 2012-08-01 10:04:19

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Кои да избера ?!?

Според мен поговори сериозно с момчето което харесваш и само те базика.Разбери дали той има чувства към теб, или иска да сте само приятели.Ако не изпитва нищо опитай с момчето от плажа..Щом е сериозен и има чувства и ти ще го обикнеч след време.
А също така и аз бях в положенито на момчето което те базика.Момчето с което сега ходя ми предложи Март месец, а аз тогава изобщо не го харесвах .. и с приятелката ми решихме да се побазикаме и влех, че приех.А сега толкова много го обичам.Свикнах с него още първия месец.
И така, дано да си ме разбрала,какво имам предвид момчето което харсваш.

Не е сигурно, че ще го обикне. Все пак, има хора, които се познават от много време, близки са, но никакви искри не пламват между тях.
Опитай с него, но не и преди да си разбрала отговора на второто момче. Според мен той те бъзика, защото не знае дали има някакви по - сериозни чувства към теб или просто увлечение.

Offline

#8 2012-08-01 10:05:51

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Кои да избера ?!?

Според мен поговори сериозно с момчето което харесваш и само те базика.Разбери дали той има чувства към теб, или иска да сте само приятели.Ако не изпитва нищо опитай с момчето от плажа..Щом е сериозен и има чувства и ти ще го обикнеч след време.
А също така и аз бях в положенито на момчето което те базика.Момчето с което сега ходя ми предложи Март месец, а аз тогава изобщо не го харесвах .. и с приятелката ми решихме да се побазикаме и влех, че приех.А сега толкова много го обичам.Свикнах с него още първия месец.
И така, дано да си ме разбрала,какво имам предвид момчето което харсваш.

Не е сигурно, че ще го обикне. Все пак, има хора, които се познават от много време, близки са, но никакви искри не пламват между тях.
Опитай с него, но не и преди да си разбрала отговора на второто момче. Според мен той те бъзика, защото не знае дали има някакви по - сериозни чувства към теб или просто увлечение.

(y)

Offline

#9 2012-08-01 11:07:33

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Кои да избера ?!?

Моят съвет е да не тръгваш с момчето от плажа, ако нямаш никакви чувства към него, защото така нито ти ще се чувстваш добре, нито пък той. Няма смисъл само да си играеш с него.

Можеш да поговориш с другото момче, за да разбереш какви са истинските му намерения  nod


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#10 2012-08-01 13:14:04

RecklessGirl
Member
From: Dubstep land <33
Registered: 2012-04-10
Posts: 506

Re: Кои да избера ?!?

Махай го този втория.Какъв е смисъла да бягаш след човек на който не му пука за теб?Не си струва.Колкото до момчето от плажа,не бързай.Познавате се от седмица и той вече говори за чувства?Това,че ти е казал ,че те харесва не означава,че и ти веднага трябва да му отвърнеш със същото.Излизайте,забавлязайте се и ако решиш,че си готова да има нещо между вас,давай.

Offline

#11 2012-08-01 14:15:40

Zor4etooo
Member
Registered: 2009-12-10
Posts: 36

Re: Кои да избера ?!?

Благодаря ви много !!! bow  bow  bow  bow  smile  smile  smile


Life is love

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook