#1 2012-07-09 22:06:04

be.just.you
Member
From: Wonderland.'
Registered: 2011-09-15
Posts: 445

Re: Объркана съм.Какво да правя?

Не знам как да ви обясня ситуацията, но съм много объркана и ще съм ви много благодарна, ако ми дадете някакъв съвет. (:

Има едно момче, с него сме заедно от детската градина, но се сближихме в 7 клас.На рожденият ден на една приятелка, оттогава имах чувства към него, исках скайпа му от една негова близка приятелка и тя ми го даде. Оттогава, което беше преди повече от половин година не спираме да си пишем всеки ден, непрекъснато, говорим си по скайп. Въпросът е че той е адски срамежлив, особено от мен, не знам защо..
Та така, по същество.. Мина време и бях забравила мислите към него по този начин, имах го само за много добър приятел, може би най-добрият ми приятел от момчетата, но снощи си писахме пак и той ми предложи да говорим по скайп ( и преди сме говорили ), бяхме с още 2ма човека, но те станаха и останахме само двамата. Говорихме си до 5:30 сутринта, разказвахме си какво ли не за другия и изведнъж той каза "така навява спомени", дълго време го карах да ми каже какво има предвид, но той не искаше. И сега, днес, цял ден не ми излиза от главата. Казвали са ми, че ме харесва, но не мога да съм сигурна дали не се шегуват, защото попринцип често се случва да ни бъзикат понеже всички знаят , че сме близки. Обожавам гласа му и затова много обичам да си говоря с него.Просто, когато видя че звъни или пише ми стана някакво много.. как да го кажа, приятно?... ох. Проблемът ми е, че и аз самата съм объркана и не знам дали го харесвам или само като приятел, да му кажа ли какво чувствам или да продължа само като приятелка ?  Знам, че вие няма откъде да знаете, но четох другите истории и реших и аз да ви искам мнение. ДОСТА ПОДРОБНО ГО РАЗКАЗАХ, НАДАЛИ НЯКОЙ ЩЕ СЕ НАВИЕ ДА ГО ЧЕТЕ, НО АКО НЯКОЙ СИ Е НАПРАВИЛ ТРУДА, БЛАГОДАРЯ ТИ. (: smile

Offline

#2 2012-07-09 22:21:50

jetix4e
Thug Angel
From: London
Registered: 2010-02-01
Posts: 6,367

Re: Объркана съм.Какво да правя?

Сподели му чуствата си  защото ако той е срамежлив скоро няма да  го направи.. също може да го питаш кой си харесва или да му намекнеш че го  харесваш.

Offline

#3 2012-07-09 22:23:50

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Объркана съм.Какво да правя?

Аз го прочетох.
Според мен и той се чувства объркан, точно като теб в момента. Моят съвет е да излезете само двамата, така ще прецените по - добре. Със сигурност ще е неловко, но пък може да си струва =]


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#4 2012-07-09 22:30:22

be.just.you
Member
From: Wonderland.'
Registered: 2011-09-15
Posts: 445

Re: Объркана съм.Какво да правя?

Много ви благодаря, че сте го прочели.  sun
Доколкото за излизането, аз го питах няколко пъти, но той не иска и с много мъки го накарах да ми каже защо не иска, и накрая си призна, че го е срам..

Offline

#5 2012-07-09 22:52:35

jetix4e
Thug Angel
From: London
Registered: 2010-02-01
Posts: 6,367

Re: Объркана съм.Какво да правя?

Много ви благодаря, че сте го прочели.  sun
Доколкото за излизането, аз го питах няколко пъти, но той не иска и с много мъки го накарах да ми каже защо не иска, и накрая си призна, че го е срам..

Кажи му да не го е толкова срам как връзката ви ще потръгне ако той постоянно го е срам от теб.

Се пак последваи съветите.

Късмет smile

Offline

#6 2012-07-10 05:41:18

love_hurts
Member
From: Texas.
Registered: 2012-03-25
Posts: 1,831

Re: Объркана съм.Какво да правя?

Щом не иска да излезете само двамата, излезте с компания, и после намери начин да се усамотите. smile

Късмет. sun


[list=*]
[*][img]http://store.picbg.net/pubpic/86/D8/ff1b3148fe5f86d8.gif[/img]
In your life you meet people. Some
you never think about again. Some
you wonder what happened to them.
There are some that you wonder if
they ever think about you. And then
there are some you wish you never
had to think about again, but you do...
[/*]
[/list]

Offline

#7 2012-07-10 06:34:56

Princэska___
Member
Registered: 2011-01-07
Posts: 722

Re: Объркана съм.Какво да правя?

Offline

#8 2012-07-10 06:51:36

vil4eto21
Предупреден(а) за изгонване
From: MyStic FallS...*
Registered: 2011-09-26
Posts: 717

Re: Объркана съм.Какво да правя?

Миличка ясна ми е картинката. Кажи му че го харесваш. Бъди директна не овъртай, но трябва да сте сами. Примерно аз вчера научих че няколко момчета ме харесват и то не от самите тях. Помоли някой твой приятел да го попита дали изпитва нещо към теб и така.


[img]http://data.whicdn.com/images/31457505/tumblr_m6avebAXPF1ro910lo1_500_large.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook