#1 2012-07-09 10:04:35

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Проблем за милиони

Така...Знам, че не съм си обновявала историите нито пък съм писала други мнения.затова сега ще пусна една история на части.Тя ще се развива средно и си изразявайте спокойно мнението, вече не се дразня като ме критикуват.
И така...
1част
Катерина и Ел бяха много добри приятелки.Живееха си съвсем нормален живот.И те като другите момичета обичаха да пазаруват и да си говорят за момчета, за най-новите тенденции, за проблемите си.И двете бяха единствени деца.И двете имаха гаджета, които ги обичаха.Но да се върнем малко по-назад.Всъщност-много по-назад.В началото.Когато все още не бяха на 17, а само на...13.
Катерина си живееше в Ню Йорк заедно с своите родители.Тя не знаеше какво е да имаш най-добър приятел.Имаше многобройни приятели, но те не й помагаха чак толкова много.Имаше и едно момче-Джъстин.Той беше синът на собственика на един от най-известния нощен клуб в целия Ню Йорк.Това беше голяма почит.Той беше на 15 и понеже баща му беше собственик го пускаше в клуба въпреки годините му.Знаете каква е почит да си син на такъв баща.Така де, но Кат беше само на 13.Да, беше малка и не можеше да ходи в нощен клуб.Дори не беше сред много добрите приятели на Джъстин.Беше просто негова съседка.Да!Нейният дом беше едва на 2 етажа.Съвсем нормална къща, нали?Да, но твърде малка в сравнение с четири етажната модерна къща на "съседа" си.Досега да виждате проблем?Не!Хубаво, да приемем, че е съвсем нормално.Но Катерина харесваше това момче.Жадуваше да му бъде гадже.Той беше най-красивият в целия им квартал.Но тя мислеше, че е най-красив дори в целия Ню Йорк.Невъзможно, но тя смяташе това за вярно.

След 2-3 мнения пускам следващо. smile

Offline

#2 2012-07-09 10:13:48

ivss..:]
Member
Registered: 2011-01-30
Posts: 88

Re: Проблем за милиони

Харесва ми..некст sun

Offline

#3 2012-07-09 11:30:17

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Проблем за милиони

"]Харесва ми..некст sun


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#4 2012-07-09 11:37:27

Sim0na
Member
Registered: 2009-06-26
Posts: 154

Re: Проблем за милиони

"]Харесва ми..некст sun


Красивата жена можеш да я замениш с още по-красива. Любимата - с никоя.

Offline

#5 2012-07-09 11:37:32

Same Mistakes.
Member
Registered: 2012-07-09
Posts: 115

Re: Проблем за милиони

Добро е,но не мога да се изкажа от първия път ~ ..
Next *


Two can keep a secret if one of them is dead - Pretty Little Liars.

Offline

#6 2012-07-09 12:34:10

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Проблем за милиони

Мерси за мненията.Пускам следващото.
2част
В същото време Ел, която тогава живееше в Лос Анджелиср беше супер желаното момиче в училище.Всеки искаше да е приятел с нея, нищо, че беше само на 13.Тя се правеше на недостъпна и казваше, че "не иска да се занимава с момчета от сега".Имаше много приятели, но, за да може да стане най-добра приятелка с някой от тях й трябваше време, което тя не притежаваше.Всичките й часове бяха заети с нещо.Тя учеше усърдно, участваше в мажоретния състав и ходеше на състезания, ходеше на пиано, а както и на още няколко урока.Ел беше идеалистка и материалистка.Всичко трябваше да стане перфектно.Но въпреки това тя поемаше критики от тези, които й завиждат и приемаше загубата.Знаеше, че не е редно да се цупи и да се прави на разглезена малка лигла.Беше честна с приятелите си и с родителите си.
През един юлски ден, когато Ел беше вече във ваканция, родителите й съобщиха, че ще заминават в Ню Йорк.Тоест ще се местят в Ню Йорк.Това беше сбъдната мечта за сладката тиийнейджърка.Тя побърза да си стегне багажа и да си организира интериора за новата стая, гардеробна и баня.Посъветва се с най-добрите в тази част и взе много повече багаж и вещи, отколкото има.Да, тя пазаруваше като бясна.Искаше да отиде и да си има всичко допълнително, а не да обикаля по магазините още в началото.Знаеше, че Ню Йорк е голям и има много магазини.Знаеше и че ще си намери най-добра приятелка и гадже."Най-сетне" си казваше тя.


Мнения, критики?

Offline

#7 2012-07-09 12:38:58

vivianandidi
Member
From: Wonderland.
Registered: 2010-10-08
Posts: 1,099

Re: Проблем за милиони

Много добре пишеш,но мисля,че частите са малки.(:


Тumblr.
[img]http://prikachi.com/images/957/6122957I.gif[/img]

Offline

#8 2012-07-09 12:50:22

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Проблем за милиони

Харесва ми..некст sun


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#9 2012-07-09 12:50:55

Sim0na
Member
Registered: 2009-06-26
Posts: 154

Re: Проблем за милиони

Първата част ми хареса повече smile
некст  sun


Красивата жена можеш да я замениш с още по-красива. Любимата - с никоя.

Offline

#10 2012-07-09 14:23:33

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Проблем за милиони

Мерси много за милите мнения.Ще пиша по-дълги истории.
3част
Дойде денят на пътуването.Семейство Греъм (както е фамилията на Ел) мислеха да ходят с колата, но тя беше твърде малка за багажа, като отбележа факта, че си е доста голяма.Така, че те бяха наели отделен микробус за багажа и спокойно си пътуваха.Ел си пишеше със свойте приятели по фейсбук и пращаше съобщения.Също тя говореше.Накратко тя комуникираше по всякакъв начин.Съобщаваше на приятелите си, че заминава за Ню Йорк.Постоянно питаше родителите си кога ще стигнат, но пътят беше дълъг, а баща й караше едва с 130 километра най-много, защото трафикът беше голям.Най-накрая обаче стигнаха.Ел беше заспала.Майка й обаче я събуди:
-Ел.Ел!ЕЛ!Събуди се, Ел!-и я побутна с ръка.Тя погледна в далечината и видя високите небостъргачи.
-Тук е много спокоен квартал!-каза с учудване.
-Да!А сега отиди и изпълни плановете си.Багажите са свалени точно където трябва да е всяко нещо.-добави баща й.
-Но първо се запознай с новите си съседи и съседки.-настоятелно рече майка й.
Ел се съгласи и позвъни на първата къща най-близо до тяхната.От там излезе едно хубаво и приятно момче.Той каза с недоумение:
-Здравей!Ти си...
-Ел.Новата ти съседка.На 13 съм и се местя тук с родителите си.Тук, в Ню Йорк.
-Да личи си, че си нова тук.Вълнуваш се повече от мен, когато се преместихме.Аз съм Луйс и съм също колкото теб.
Да, сладурана, която беше толкова желана в нейното училище се беше влюбила.Въпреки това продължи притеснено:
-Да, да!Знам кой си.Пише го на вратата ти.Домът на Луйс.Да, ясно го пише с големи букви.
-Ти имаш хубава усмивка!-направи комплимент Луйс-Явно ще учим и в едно и също училище.
Ел се зачуди, но тогава "съседчето" посочи листа, на който пишеше името на новото й училище с блестяща синя химикалка.
-О, да!И мерси за комплимента.Утре може да пием нещо.Ще ме разведеш из града.-отсече тя.
Така тя обиколи всички съседи, но не във всички се влюби.Другите бяха все по-възрастни семейства и тук-там имаше деца колкото нея или по-малки.
Вечерта вече беше оправила стаята си и се радваше.Тогава майка й я повика:
-Ел Греъм веднага тук за вечеря!
Тя не искаше да кара родителите си да чакат.Затова слезе на първия етаж (от общо трите) и седна да вечеря.
На другата сутрин някой позвъни на вратата.Беше Луйс.Тя слезе по пижама и отвори.Пред вратата седеше той-хубав както винаги.Тя каза:
-Ооо, съжелявам за вида си!Аз, аз..Ъъъ..Случайно сутринта да си видял родителите ми да излизат?
-Да!-отговори той-отиваха на работа и ме помолиха да дойда към 9 и половина.
-Добре.Ще се облека и ще сляза.Нали ще ходим навън.Междудругото колко долара трябва да си взема за покупки и храна?-попита Ел.
-Ами не знам.300 долара може би ще са ти добре като за начало.Може да почнеш работа някъде.
-Не и през лятото!-отрече тя.
Тя се качи горе и почна да търси сладки дрешки като за "първа среща" и си пееше някаква весела песен.После се наконти и слезе долу.Първата й дума, която каза беше:
-Хей!
-Ами да тръгваме!-подкани я Луйс.
Цял ден те се забавляваха, а после Ел предложи да се разходят някъде на по-тихо местенце.Затова отидоха някъде близо до техните домове и седнаха на една пейка.Сладура на Ел каза:
-Знаеш ли какво Ел?Днес си прекарах страхотно!
-И аз също.Ти си много хубав и забавен.
И те се погледнаха в очите.Тогава Луйс я попита:
-Имаш ли гадже?Защото...

Offline

#11 2012-07-09 17:56:41

vivianandidi
Member
From: Wonderland.
Registered: 2010-10-08
Posts: 1,099

Re: Проблем за милиони

Уникално,перфектно,нямам забележки.!!!
Чакам некста с нетърпение.


Тumblr.
[img]http://prikachi.com/images/957/6122957I.gif[/img]

Offline

#12 2012-07-10 07:02:06

m.ivanova09
Member
From: Bitch land [!]
Registered: 2011-09-09
Posts: 130
Website

Re: Проблем за милиони

Прочетох всичките части.Супер е!Искам некст!!!! heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart


Живея един живот и ще го изживея както аз си поискам!

Offline

#13 2012-07-10 07:32:20

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Проблем за милиони

Мерсии 
4та част
-Имаш ли гадже?Защото...
-Не, нямам!-отвърна сладураната.
Луйс искаше да са гаджета й щеше да й предложи, но нямаше сили.Искаше, но нещо...
-Искаш ли да си ми приятелка?-тези думи излязоха от устата му изведнъж.
Ел се учуди на директността на новия си съсед и каза:
-Ами не знам!Много бих искала, но се познаваме едва от вчера.Няма начин да тръгнем сега.Имах чувства към теб, но замалко, сега всичко е различно.Имам те като първи приятел в Ню Йорк и искам да си останем такива.-и тогава тя го целуна по бузата, стана и тръгна към дома си.
Цял ден тя обмисляше въпроса седнала до прозореца си и гледайки към къщата му.Дали беше сгрешила?Дали трябваше да му каже, че го обича и иска да е с него?НЕ!Тя вече не изпитваше толкова големи чувства, колкото приятелски отношения към него.Мислейки, тя беше задрямала.Като се събуди беше 6 вечерта.Родителите й още не се бяха прибрали.Тогава видя едно момиче да чука на вратата на Луйс.Той излезе.Тогава Ел си облече анцунг и тениска, обу си маратонките и излезе все едно по случайност.Мина покрай тях и докато те си говореха тя се шмугна в един храст.От устата на Луйс тя чу нещо удивително:
-Сега съм свободен.Влез вътре!
-Добре, ще се радвам да помогна!-каза момичето
Ел си помисли най-лошото.Че сладура я лъже, лъже я, че я харесва.Затова се прибра у тях и се чудеше на кого да се обади след като единственият й приятел беше Луйс-да, онзи, който я излъга.Тогава тя се обади на братовчедка си, която живееше в Бруклин и каза:
-Ало, Джеси!Искам бързо да дойдеш у нас!-и й каза адреса си.
Когато пристигна Джеси позвъня на звънеца.Тогава Ел веднага отвори.Каза й да влезе вътре и й разказа всичко.Тогава братовчедка й каза:
-Но ти откъде си сигурна, че са гаджета.Може да организират нещо.
-Едва ли!-отрече Ел.
-Но ти не си се убедила!Утре говори с него!
Тогава небето изведнъж почерня и започна да вали дъжд.
-О, не!-извика Джеси-Нямам чадър, а съм по къси гащи и потник!Ще подгизна цялата!
-Остани тук!-предложи й Ел.
Джеси беше 23 годишна хубава дама и винаги беше в крак с модата.Даваше много добри съвети на братовчедка си за всичко.И така тя беше принудена да остане.Вечеряха заедно, а после си говориха толкова дълго, че бе станало доста късно.
На сутринта, когато Ел се събуди, Джеси вече си беше тръгнала.Тогава момичето слезе долу и завари родителите си.Те я поздравиха:
-Добро утро, поспаланке!
-Днес ще ходим на пазар!-каза майка й.
Ел се зарадва и побърза да се облече.Преди да тръгнат тя помоли:
-Може ли да изляза за 10 минутки.Трябва да говоря с един човек.Нали може?
-Разбира се!
Тя излезе и отиде веднага при къщата на Луйс.Тя позвъня на звънеца, но никой не отвори.Отново позвъня, но...НИЩО!Тогава тя реши да влезе.Ами ако се е случило нещо с него.Тя нямаше да си го прости.Тогава извика:
-Луйс!Влизам!
Завесите бяха спуснати и беше тъмно тогава няколко свещички светнаха и огряха цялата стая.Навсякъде имаше рози и ръчноизработени картички, на които пишеше "Обичам Ел Греъм".Ел ахна при вида на стаята.Навсякъде рози и други цветя.Навсякъде аромата на пролет.тогава от другата стая се появиха Луйс и момичето и извикаха "Изненадааа!".Тогава момичето каза:
-Аз съм Катерина.Учим заедно с Луйс.Аз му помогнах за изненадата, понеже съм момиче.Знам, че си помисли нещо друго.Аз съм на 13.
-Аз съм Ел и също съм на тринайсет.Явно другата година ще сме заедно и тримата.Но какво е това?Защо е всичко това?
-За да ти покажа, че те обичам!-отвърна Луйс.
Но Ел знаеше това.Тогава тя каза:
-Да!Ще ти стана гадже!-и се усмихна.
Тогава новото й гадже я целуна.Но в този миг щастливката се обади:
-О, не!Родителите ми ме чакат!Ще ходим на пазар!Луйс, ти ела с нас!
-Съгласен съм!

Offline

#14 2012-07-10 09:41:11

vivianandidi
Member
From: Wonderland.
Registered: 2010-10-08
Posts: 1,099

Re: Проблем за милиони

Некст,некст,некст.<3


Тumblr.
[img]http://prikachi.com/images/957/6122957I.gif[/img]

Offline

#15 2012-07-11 07:06:42

m.ivanova09
Member
From: Bitch land [!]
Registered: 2011-09-09
Posts: 130
Website

Re: Проблем за милиони

Давай некст веднага ! heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart


Живея един живот и ще го изживея както аз си поискам!

Offline

#16 2012-07-11 09:10:05

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Проблем за милиони

Пускам следващата част.Не виждам голям интерес, но все пак...
5част
-Съгласен съм!
И Ел хвана гаджето си за ръка и го поведе.
-Знаеш ли?-каза тя.-Може би още не трябва да казвам на родителите си, че си имам гадже и, че това гадже си ти.Аз съм за осми клас и те още мислят, че съм малка за гаджета.
Луйс се запита защо ли приятелката му иска да го крие от родителите си, но се примири със случая и не се реши да я попита.
-Мамо, татко, ще можем ли да вземем с нас и Луйс?-попита тя, когато влязоха в къщата й.
-Ел, съжалявам, но това е денят за семеен пазар!-каза майка й.-Утре ще отидете двамата.Разбирам, че сте най-добри приятели, но...
-Е, тогава ще го изпратя!-съгласи се щастливката и излезе заедно с гаджето си-Съжалявам, но не съм виновна аз!Няма какво да направя.
-Няма нищо!-успокой я той-Някой друг път може да излезем.Може да вземем и Катерина.
-Да!-Съгласи се Ел-До скоро!
После тя го целуна по устата.Той й отвърна.После я хвана през кръста и я вдигна.Внесе я вътре и я сложи върху спалнята си.Дори и там имаше ароматни листенца от рози.После той съблече тениската й и тя остана само по бельо и къси гащи.Той събу и гащите и започна отново да я целуна страстно.После тя съблече тениската му и дънките, но когато той понечи да разкопчае сутиена, тя извика:
-НЕ!НЕ!Не съм готова!
Луйс веднага спря и стана.Тогава я попита:
-Какво има?Не го ли искаш?
-Искам го, но съм малка.Обичам те, но не мога.Годините ме спират.-отговори Ел.
-Но ако се обичаме.Поне можеше както сме си сега.-предложи той.
Тогава телефона й знънна.Тя вдигна и се обади:
-Ало, мамо!
-Ел, съжелявам,но днес няма да може да отидем на пазар.Ще се наложи през уикенда да си сама.
-Добре, както кажеш!Обичам те, чао!
Луйс попита:
-Какво има?
-През уикенда ще сме само двамата.-отговори тя.
Гаджето й се засмя и каза:
-Това е супер!Ще имаме време да го направим.
-Не!Не съм готова!-извика Ел-Мислех, че няма да си като другите!
-Но аз не...-опита се да обясни той, но Ел се облече и си тръгна.
Тя плачеше и отиваше към къщата си.Родителите й вече бяха заминали.Това беше добре, защото щяха да предположат нещо.
Междувременно при Катерина нещата съвсем не бяха такива.Тя все още си падаше по Джъстин.Но той беше лошо момче, не беше за нея.Само това я отблъсваше.Още същия ден тя отиде пред вратата на къщата му й позвъня.От там излезе той й каза:
-Здрасти Кат, как си?Какво търсиш тук?
-Здравей Джъстин!Искам да поговорим.-отговори притеснено тя.
Той я покани да влезе.Тогава тя каза:
-Нещата стоят по съвсем друг начин от този, който изглежда, че е...
Момчето се зачуди за какво говори и запита:
-Харесваш ли ме или какво?
Катерина седеше срещу него като гръмната и ту поглеждаше очите му ту плочките му(понеже беше без тениска).И отговори:
-Ами, нещо такова!Само причината, че на 15 ходиш в нощен клуб и си лошо момче ме отблъсва.
-Заради теб мога да се променя.И аз те харесвам, но съм срамежлив и не знам как да ти го кажа.-отсече той.
Тя не можеше да се стърпи.Искаше го.И изведнъж го хвана зад врата и го целуна.Изведнъж тя обаче бе отблъсната от нещо и каза:
-Знаеш ли?Всъщност забрави изобщо този разговор.Не си за мен.По-голям си и си лошо момче, а аз съм романтична и си падам по добри момчета.Съжелявам, явно съм сбъркала с теб!
-Ами знаеш ли какво и ти си поредната, която казва това!Тръгвай си и върви където искаш!-каза спокойно Джъстин.
Тогава Кат веднага си тръгна и отиде у дома си.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook