#1 2012-07-06 07:29:31

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Момче

Така от няколко дена движа с едни момчета. Онзи ден дойде едно наистина хубаво момче. Минаха 1-2 дена и се опознахме(колкото е възможно за това време) Той наистина изглежда свестен, даже и приятелките ми го казаха. Вчера излязохме по-рано, за да се видим само двамата. Цяла вечер движихме заедно, защото гаджето ми  и едно "здрасти" не ми каза. Държа се много мило за разлика от другите момчета там. Аз съм единствено момиче в "бандата" и съм свикнала на момчешкия тормоз, но тази вечер просто не издържах. И тръгнах с това момче и още няколко нормални да се разхождаме. Преди на се прибера в нас  въпросното момче ме покани да ходя у тях за 1-2 часа. Преди не съм ходила в момче освен ако няма приятелка с мен. Малко се притеснявам... speechless


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#2 2012-07-06 07:40:00

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Момче

Aко е толкова свестен, колкото казваш, значи няма да има място за притеснение.


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#3 2012-07-06 07:48:39

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Момче

Aко е толкова свестен, колкото казваш, значи няма да има място за притеснение.

Съгласна съм smile


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#4 2012-07-06 07:53:04

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Момче

Aко е толкова свестен, колкото казваш, значи няма да има място за притеснение.

Съгласна съм smile

Прави сте. Но все имам гадже(поне на думи, той не се държи така)...


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#5 2012-07-06 07:56:38

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Момче

А ти харесваш ли това свястното момче?
Иначе, той ти е просто приятел, гаджето има право да ревнува, но  ти му обясни, че той ти е приятел.


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#6 2012-07-06 08:00:51

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Момче

Aко е толкова свестен, колкото казваш, значи няма да има място за притеснение.

Съгласна съм smile

Прави сте. Но все имам гадже(поне на думи, той не се държи така)...

Не те разбирам. Имаш проблем с така нареченото ти "гадже", а пак се държиш за него. Защо, за бога, ходиш с него като той, както казваш, се държи ужасно! Просто дайа шанс на ново момче smile


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#7 2012-07-06 08:03:37

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Момче

А ти харесваш ли това свястното момче?
Иначе, той ти е просто приятел, гаджето има право да ревнува, но  ти му обясни, че той ти е приятел.

Да, аз харесвам другото момче. Гаджето ми е гадняр(преди не беше такъв)..нз дали ревнува не съм говорила с него от 1 ден..;x


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#8 2012-07-06 08:05:13

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Момче

Съгласна съм smile

Прави сте. Но все имам гадже(поне на думи, той не се държи така)...

Не те разбирам. Имаш проблем с така нареченото ти "гадже", а пак се държиш за него. Защо, за бога, ходиш с него като той, както казваш, се държи ужасно! Просто дайа шанс на ново момче smile

Знам, че него няма да го интересува ако го скъсам, но не съм такъв човек... ;x


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#9 2012-07-06 08:07:24

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Момче

А ти харесваш ли това свястното момче?
Иначе, той ти е просто приятел, гаджето има право да ревнува, но  ти му обясни, че той ти е приятел.

Да, аз харесвам другото момче. Гаджето ми е гадняр(преди не беше такъв)..нз дали ревнува не съм говорила с него от 1 ден..;x

Щом харесваш свестния, защо си още с гадняра?
Имам в предвид, той се държи гадно с теб, а ти си с него. А свестния се държи мило и учтиво, а ти ще го изпуснеш.


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#10 2012-07-06 08:10:31

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Момче

А ти харесваш ли това свястното момче?
Иначе, той ти е просто приятел, гаджето има право да ревнува, но  ти му обясни, че той ти е приятел.

Да, аз харесвам другото момче. Гаджето ми е гадняр(преди не беше такъв)..нз дали ревнува не съм говорила с него от 1 ден..;x

Щом харесваш свестния, защо си още с гадняра?
Имам в предвид, той се държи гадно с теб, а ти си с него. А свестния се държи мило и учтиво, а ти ще го изпуснеш.

Знам..днес ще се опитам да кажа на гадняра..


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#11 2012-07-06 08:34:02

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Момче

Последното ти изречение и начина по който нарече сегашният си приятел ми подsказаha, че нито единият, нито другият ти е виновен, а просто ти самата не знаеш какво искаш.

Пробвала ли си да говориш нормално и открито с гаджето си? Може би това е, което ти трябва, за да го върнеш обратно в предишното му състояние.
Осъзнаваш ли, че ако един вид му "изневериш", той може да се озлобi дори повече?
Вмомента се двоумиш между двете крайности, грубият и милият. Сама не знаеш какво искаш и как да подходиш, те не са ти проблема.

Говори с гаджето си и чак тогава, ако не стане нищо пробвай с второто момче.
Щом наричаш гаджето си "гаднярА", сякаш е някой, който си срещнала на улицата преди два дена, ми се струва, че може би вече нямаш чувства към него и си измисляш за оправдание, може би грубото ми държание към теб.

А той, от друга страна може да го е усетил по-рано и това да е причината за държанието му. А може и да си има проблеми, нормално е. Ти, като негова приятелка може да се опиташ да поговриш с него по зрял начин, а не да го наричаш гадняр и да се заплесваш по по-съвършенни от него. Това е да си с някой наиситна. Да не го напускаш и да не позволяваш на чувствата да си отидат, дори когато не всичко е толкова хубаво. По това, че ти вече се двоумиш ми показва, че може би вече не искаш да си с него, нищо повече. А другото са просто подробности и извинения, както казах.

Затова, че нямало да го интересува, ако скъсаш с него, от къде си сигурна?
Момчетата обичат да се правят на силни, като показват безразличие и непукизъм, но това не значи, че винаги са такива. Както казах, говори с него. Ако нищо не излезе, чак тогава пробвай с новото момче.

На колко години сте и двамата?

Offline

#12 2012-07-06 09:02:33

smilezZz
Member
Registered: 2010-09-02
Posts: 120

Re: Момче

О'кей, настоящия ти приятел не ти допада, не се държи по начина, по който трябва. Тогава защо си още с него?

Стегни се. Порасни.
Разбери се със себе си и с чувствата си. Ако сегашния не ти допада - недей да стоиш с него, защото може и да изпускаш шанса за нещо много по - добро. Добре, може да си и объркана, но в случая не виждам причината за това. Като гледам вашето не може да се нарече връзка, като няма нищо, с което да се подразбере.

Дай просто шанс на новото момче. И ако е толкова свестен, колкото твърдиш - мисля, че няма защо да се притесняваш.

Offline

#13 2012-07-06 14:47:19

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Момче

Мхм,според мен щом досега е показал,че е свестен,значи няма място за притеснение.Отиди,виж и се забавлявай. =)

Offline

#14 2012-07-06 15:52:35

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Момче

Абе  да  не   вярваш  на  момчета , дето  има  една  приказка  ''тихата вода  е най-дълбока''  и  аз мислех  ,че една  съученичка  е  кротичка и мила,но  се оказа  съвсем  друго ,ами  ти си  решаваш  ,но  знаеш ли го  все пак  е  момче ,може нещо  да му стане  и  да  ти направи  нещо,ти  си решаваш  ако  има  някой  у  тях  добре,но  ако  сте  сами... 


♔...................†...........♔

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook