#1 2012-07-04 21:45:52

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Досаден е

Здравейте!Значи от няколко дена си пиша с едно момче.И тази вечер ми предложи да ходим,а аз не го харесвам и за да не го нараня казах,че не си търся сериозна връзка за сега.Постоянно ми изпраща целувки и прегръдки и като не искам нещо казва "Хайде,моля те,заради мен!". Вече не знам какво да правя.Просто вече не се търпи.Отчаях се напълно,моля кажете ми как да го разкарам без да го нараня.Извинявам се ако съм объркала раздела,но не знаех къде да пусна темата. smile


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#2 2012-07-04 22:59:51

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Досаден е

Имам един въпрос. Познавате ли се лично??


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#3 2012-07-05 06:54:28

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Досаден е

О, тези най ги обичам. Имала съм няколко случая, хубавото беше, че не се познавахме лично. Държах ги само и единствено, защото от време на време, когато наистина ми беше скучно ги използвах, забавлявайки се с тъпотиите им и как се имат за големи свалячи и много навътре с бизнеса. Но в един момомен толкова ми омръзваха, че направо ми бъркаха в здравето. Блокирай и здравето ми отново беше в отлично състояние. И да го познаваш, голяма работа. Винаги може да кажеш, че скайпа ти нещо се е прецакал, някой ти е разбил паролата и прочие, заради което си загубила доста абонати, не само него. Дори и след време да те пита, дали си се оправила с "проблема" и да настоява отново да го намериш в скайп, отговаряй само с: да; не; аз почти не влизам  в скайп вече, няма смисъл ...  не ти пречи и да каже, че просто не искаш да си пишеш с него, aко не долуви по-милите намеци. Да се надяваме, че е понe малко умен. Достатъчно дружелюбна си била, слушайки му глупостите толкова време. Като му кажеш истината, поне ще спре да си прави излишни илюзии. Няма да си последната, която ще го отреже, да свиква.

Offline

#4 2012-07-05 07:21:35

misito0
Member
From: My World
Registered: 2010-10-16
Posts: 52

Re: Досаден е

Видях темата и реших да пиша защото имам подобен проблем: Значи наскоро с едно момче започнахме да си пишем в скайп, в началото беше нормално, но наскоро започна от време на време да ми праща някакви прегръдки.. Не се познаваме лично, той дори не е виждал моя снимка, но въпреки това постоянно ми пише, че съм го кефила, че само по начина по който пиша можел да разбере че съм красива и всякакви такива. Казах му няколко пъти, че не искам да ми пише така, защото е дразнещо, но не.. Вече от няколко дена съм на инкогнито в скайп, защото ако се направя на линия веднага ще започне пак да ми пише и да ме занимава. Незнам по какъв начин вече да му обясня, че не ми е приятно да ме занимава по този начин..
Много ще се радвам, ако някой може да ми каже какво да правя..  
Благодаря ви предварително! smile:)


There once was a little girl who never knew love until a boy broke her HEART..

Offline

#5 2012-07-05 07:40:48

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Досаден е

Видях темата и реших да пиша защото имам подобен проблем: Значи наскоро с едно момче започнахме да си пишем в скайп, в началото беше нормално, но наскоро започна от време на време да ми праща някакви прегръдки.. Не се познаваме лично, той дори не е виждал моя снимка, но въпреки това постоянно ми пише, че съм го кефила, че само по начина по който пиша можел да разбере че съм красива и всякакви такива. Казах му няколко пъти, че не искам да ми пише така, защото е дразнещо, но не.. Вече от няколко дена съм на инкогнито в скайп, защото ако се направя на линия веднага ще започне пак да ми пише и да ме занимава. Незнам по какъв начин вече да му обясня, че не ми е приятно да ме занимава по този начин..
Много ще се радвам, ако някой може да ми каже какво да правя..  
Благодаря ви предварително! smile:)

оо просто бъди умната и го отрежи. Такива има много-трябва ли на всеки от тях да обръщаш внимание?


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#6 2012-07-05 08:00:20

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Досаден е

Същото, което казах и по-горе. Блокирай и проблемите ти са решени.
Малки, недорасли лигльовци, които непременно искат да си намерят  гадже, това са по-голямата част от тях. Впечатляват се лесно и от най-малкото, понякога са толкова мили, че чак да ти стана лошо. Пък и да не е от този процент, щом не ти е приятен, няма смисъл да го търпиш. И въобще не му се обяснявай. Приятелите ти нямат нужда от обяснения, а враговете ти не ги заслужават. Той не е нито едното, нито другото - нищо. Ако почнеш да разтягаш извинения и обясненя, той ще направи същото и само ще изгубиш още време и нерви. Теглиш чертата и толкова.

Offline

#7 2012-07-05 09:29:57

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Досаден е

Какво се занимавате с такива хора?!Отрязвате ги,много просто.Като са досадни,няма нужда да ги търпите.(:

Offline

#8 2012-07-05 09:59:52

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Досаден е

Амм не се познаваме лично и Leonore вярвай ми не е много умен....  chuckle И мисля наистина да му го кажа,колкото и да ми е неудобно. smile Благодаря ви!


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#9 2012-07-05 12:47:06

bonbon99
Member
Registered: 2011-09-21
Posts: 615

Re: Досаден е

Аз имах подобен проблем с едно момче в Зип Немския  laugh Всички,които дружаха с него един ден ми викат "Той те харесва" и т.н.т аз не им повярвах,мислех си че е поредната тъпа шега...през часовете той ме гледаше,а аз почти не забелязвах,че го прави.Един ден ми поиска скайп и аз му го дадох,казах си "Какво толкова може да стане".Писахме се и накрая реших да го попитам дали е вярно,това че ме харесва и той потвърди.Попита ме дали аз го харесвам и за да не го нараня писах "може би" - голяма грешка.После ми предложи да ходим и аз да се измъкна казах,че не го познавам толкова добре.Беше си и вярно де,бях 5 клас в ново даскало  laugh ИиИии оттам се почнаха едни мъки и подигравки
всички само ме базикаха "Гаджето на ....." и само ме дразнеха,дори и момчето,което харесвах тогава.Бяха лоши времена  lipssealed ;Д аз го намразих и така...
накрая на учебната година почна да се държи по-мило,но вече беше доста късничко за това.Не съм сигурна дали беше за добро или за лошо,но другата година разбрах,че са го изключили от това даскало (нз зашо).Вече не влиза и  в скайп и така е по-добре.

Относно твоя проблем,отрежи го направо.Кажи му ,че дори и да тръгнете,няма да има смисъл от тази връзка за теб.Не можеш да заповядаш на сърцето си да обича,че каквото и да се случи искаш да си останете добри приятели или нещо подобно.Намери правилните думи,въпреки,че при всички случаи пак ще го нараниш.Такъв е живота просто.Успех! smile


╲╭━━━━╮♥╲
╲┃╭╮╭╮┃╲
┗┫┏━━┓┣┛╲       
╲┃╰━━╯┃╲
╲╰┳━━┳╯
╲╲┛╲╲┗╲╲ ╲

[img]http://store.picbg.net/thumb/1C/EC/78c6a642f20a1cec.gif[/img]

Offline

#10 2012-07-05 12:55:17

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Досаден е

Kакво сърце, каква обич ...
Там е проблема, че и той самия си няма и капка понятие от тези думи, обаче говори за тях и разиграва драми свързани с тях. Направо да ти се доповръща. На такива им се вика "дечковци". Няма значение де, мацката вече разбра и си взе решение, сама за себе си.

Offline

#11 2012-07-05 13:50:23

smilezZz
Member
Registered: 2010-09-02
Posts: 120

Re: Досаден е

Кажи му го просто. И мамка му, вие не се познавате - кажи му директно това. И да разтягаш локуми, и да си измисляш разни оправдания - няма да ти помогне. С такива трябва директно да говориш.

Offline

#12 2012-07-05 20:50:16

m_i_m_i
Member
From: София
Registered: 2010-04-22
Posts: 19,216

Re: Досаден е

Точно този тип, който описа, не са толкова лесно раними, така че спокойно режи. laugh Мисли за това, което ти искаш, не за другите.

Offline

#13 2012-07-06 07:05:12

Merriue
Member
From: Madrid, Spain..
Registered: 2012-06-26
Posts: 1,391

Re: Досаден е

Аз съм в подобна ситуация в момента.  laugh Ами най - добре му кажи, че търсиш сериозна връзка, и че не го харесваш, защото не си го опознала прекалено добре. Нещо такова..
Ам междудругото вие виждали ли сте се на живо или само си пишете?  smile


[list=*]
[*]La mentira es un triste sustituto de la verdad,
pero es el unico que se ha descubierto hasta ahora.
[/*]
[/list]

Offline

#14 2012-07-06 09:05:41

smilezZz
Member
Registered: 2010-09-02
Posts: 120

Re: Досаден е

Аз съм в подобна ситуация в момента.  laugh Ами най - добре му кажи, че търсиш сериозна връзка, и че не го харесваш, защото не си го опознала прекалено добре. Нещо такова..
Ам междудругото вие виждали ли сте се на живо или само си пишете?  smile

Не мисля, че си струва да дава някакви обяснения на въпросния, тъй като той също няма симпатии към нея. Просто е такъв тип, който си търси нещо за бройката най - често. 90% от случаите са на принципа "Еб* и бягай", което си е тъпо. Особено ако е тогава, когато само си пишат, без да са се виждали някога през живота си. Обаче, ако се познавате му казваш просто самата истина: "Не те харесвам".

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook