#1 2011-02-26 19:58:27

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Нова история. sun

--


Тъмнокафевите ми очи се разшириха,сърцето ми затуптя по-силно-всеки момент щеше да изкочи,ръцете ми трепереха като лист,затова и изтървах кристалната чаша-не го вярвах:
-Не може да е истина-в стаята нямаше никого,но аз чувствах присъствие-бях толкова уплашена, че всичко щеше да свърши.Погледнах се в огледалото,намиращо се от дясната ми страна-бях пребледняла,плътните ми червени устни,бяха изсъхнали и загубили цвета си,а преди малко бяха толкова топли.Нима това ми се случва?
Всичко започна като всички тийнейджъри бяха в киното и гледаха задълбочено,някакъв филм за вампири-как те убивали жертвите си,изпивали кръвта им и се насочвали към нов малък град изпълнен с мистерии.Невероятно красиви и бледи създания,привличащи силно противоположния пол-безмилостни и секси.Всички,включително и аз,изгледахме филма,след това приятелите ми,а и не само те,започнаха да си втълпяват,че в нашия град има невероятно красиви вампири,търсещи любовни игри и нови жертви.Разбираш кога си жертва,след като бъде оставено у дома ти прословутото кубче на Рубик,е,тук,в Ниам,то бе наричано Вампирското кубче на Рубик.Няколко млади момичета и момчета бяха изчезнали,сякаш погълнати в дън земя-никой не можеше да ги открие,дори и полицаите.Знае се само,че преди те да изчезнат в стаите им са били намирани кубчета,и то не какви,а тези на Рубик!Целият град беше погълнат от този филм,както и от самите случки.Това не можеше да е истина,бе само и единствено обикновен филм-поне така твърдях пред приятелите си,защото не спираха да изпадат в ужас и истерия когато започне някой да говори за това.Аз не вярвах-до този момент:
-Не,не,не!Това не е истина!-на стъклената малка масичка,в яркочервената ми стая,точно до леглото ми,бе кубчето.Не можех да се помръдна-сякаш бях залепена на пода,а след като се погледнах в огледалото,разбрах,колко много съм уплашена и,че никой,дори и да иска,не може да ми помогне.Остава ми само да съобщя на полицията,както и на приятелите ми,защото близките ми или по-точно леля и малкия ми братовчед-Кайл не биха ми повярвали:
-Хей!
-ААА!-изпищях аз,като стиснах очи.
-Какво ти става,бе?-това бе Кайл-гледаше ме объркано.
-Кайл!Стресна ме!-приближих се към него и му раьроших косата като се засмях.
-Не,не от мен.Не помниш ли,че се гледа в огледалото?-той избухна в смях.
-Да,дааа,както и да е.Кажи,какво искаш?-гледах нагоре и сложих ръцете си пред гръдта ми.
-Ами,ало!Виж,часът е 20:00-време за вечеря.Мама ми каза да те извикам.-той бе наистина нисък и говореше с по-висок тон,защото аз винаги се шегувах,че не мога да го чуя-прекалено е нисък и т.н.Не разбираше от шегите ми,може би,защото не струваха,но все пак-шеги!Бях се замислила над това,но той ме дръпна за блузата,като разтърка дясното си око-имаше същите очи като тези на леля-красиви и зелени,много спокойни.
-Кайл,никак не е смешно.-той със сигурност е оставил кубчето за да ме уплаши.
-Какво?-той направи отново объркана физиономия.-
-Отново си влизал в стаята ми!Искаш да ме уплашиш?Да си помисля,че лошия,голям вампир,ще ми изсмуче с сламка кръвта?- размахах с ръце да за бъда по-убедителна,че съм сигурна,че е той-но всъщност,въобшще не бях,исках да се успокоя.
-До преди малко бях навън с Джош!Не мога да съм на две места едновременно..засега де.Но,не съм аз!-последното изречение го каза с по-висок тон,бутна ме по корема,защото,както казах,бе прекалено нисък за второкласник.Вече слизаше по стълбите,а аз го гледах-явно той разбра,обърна се и ми се изплезе.
Това не ме вълнуваше толкова много,колкото кубчето.Ами ако всичко това бе истина?И ако той,тоест тя,тоест..няма значение,но ако наистина вампири съществуват?Все пак от всичките тези истории,трябва да има нещо вярно,което ме плаши до смърт
.

--

Ако има интерес ще го продължа. smile
Надявам се да ви хареса. sun


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#2 2011-02-26 20:11:23

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Вампирското кубче на Рубик.

На мен ми хареса. nod
Продължи го. sun

Offline

#3 2011-02-26 20:12:07

iw4eto0o
βlαςκ rοsε
From: Seoul x3
Registered: 2010-02-26
Posts: 4,136

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Харесва ми, има малко грешки, но това не е от голямо значение. Ще чакам продължение.  :p


I heart ASIA!

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbyaurBBzu1r9xjxoo1_500.gif[/img]

Offline

#4 2011-02-26 20:30:04

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Уникално е и искам още много,многоо части  sun  sun

бтв:"никой не можеше да ги открие,дори и полицаите.." е тука вече не съм съгласна-все пак както пее Веско Маринов "Нашата полиция ни пазии" /извинявам се за лигнята ,просто се сетих,когато го четох/  rofl  rofl


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#5 2011-02-26 20:44:15

music_addicted
Member
From: california
Registered: 2010-11-18
Posts: 501

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Хубаво е..  sun Искам продължение.. Много ми е интересно какво ще се случи..  angel


[img]http://prikachi.com/images/535/5174535r.gif[/img]

Offline

#6 2011-02-26 21:36:00

wildbitch
Member
From: USB:The United States of Biebe
Registered: 2011-01-22
Posts: 567

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Хубав0 е .. всички чакаммее продължениее  sun ;dd


[img]http://prikachi.com/images/182/3234182j.gif[/img]

Offline

#7 2011-02-26 22:15:57

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Ето 2-ра част. smile
--

-Емилии,мила,имаме гости.-бях легнала на леглото си, и с едната ръка държах кубчето като го разглеждах,а другата беше под главата ми.Чух гласа на леля Берта и реших да сляза за да видя кои ще ни гостуват в този час-е,не бе кой знае колко късно-20:20 часа.Изобщо не ми беше до гости,но все пак трябваше да уважа молбата й-да сляза при тях.Така и направих,но преди това вързах дългата ми права,кестенява коса на висока опашка.Угасих телевизора и погледнах към кубчето-ядосах се,взех го и го хвърлих през прозореца,като след това го затворих.Запътих се към стълбите:
-Емили,това са г-н Хъч и племенникът му Дариъс Хъч.Дошли са чак от Лондон.До преди няколко седмици Дариъс живя тук,но продаде красивия си дом и се настани в огромното имение на чичо си в Лондон.Г-н Хъч ще остане тук няколко дни,а Дариъс ще живее при нас-явно не му е харесъл начина на живот в Лондон.-след тези думи тя се засмя и видях как неземнокрасивото същество,наречено Дариъс,се усмихна и погледна надолу.Започнах да го оглеждам-беше невероятен.Носеше бяла тениска,върху нея сив разкопчан елек и черни дънки-всеки мускул от тялото и всяка  негова извивка се виждаха ясно.Бе блед,с красиви тъмни,сини очи и черна коса-невероятен,нали?Така се бях замечтала и загледала в него,че не съм чула въпросът на леля Берта:
-Е?-тя ме гледаше объркано,сега разбирам откъде е наследил,малкия,този поглед.
-Ъ,извинявай лельо,ще повториш ли въпроса?-съвзех се.
-Очарователната г-жа те попита,дали искаш да седнеш при нас?-Дариъс говореше тихо-имаше плътен глас,донякъде беше и много сладък.На последната си дума той ме погледна право в очите-стреснах се,не го очаквах,тъй като той все гледаше надолу.
-Д-да.-казах аз и всички се настанихме на масата.Леля настани Дариъс до мен-нарочно ли го правеше или какво?Е,аз нямах нищо против,но самата мисъл,че ще живея с такъв красавец ме влудяваше.Все пак-имаше нещо гнило,нещо..мистериозно около него,забелязах го и постоянно го гледах с присвити очи.
Беше време да лягам-утре бе неделя,но исках да стана рано за да изляза с Маргарет-моята най-добра приятелка.Щяхме да се разкараме из магазините,да изгледаме някой филм или да се разхождаме в зеления,малък парк.Вече минаваше 23:00 часа и наистина трябваше поне да се изкъпя.Извиних се и си отидох в стаята.Докато оправях леглото си забелязах,че на същата масичка,на същото място бе:
-Не,бе,нее!-разкрещях се и започнах да вървя из стаята като се хванах за главата.В следващите минути влезе Дариъс:
-Всичко наред ли е?-той не влезе,а стоеше до вратата и държеше дръжката й.
-Ти сигурно си чувал за историите с вампирите?За вампирското кубче и,че този който го получи е следващата му жертва?Е,аз съм,по дяволите,аз!Не вярвах в тия детински глупости,но..!-гледах го,а той стоеше и мъчеше,като мигаше с гъстите си мигли на парцали-явно той не знаеше.Божичко,какво говоря!Няма такова нещо като зъл вампир.Ама,че глупости.-застанах пред него-ей,можеш да влезеш не се безпокой.-в момента в който той влезе в стаята ми,ме побиха тръпки-незнам какви,но имаше нещо в това момче.
-Искаш ли да го изхвърлим?-този сякаш нямаше чувства-не променяше израза на лицето си дори и за миг.
-Опитах се,но..все тая.Влизам в банята.-той стоеше пред мен.-Ъъ,може ли?-усмихнах се изкуствено и се опитах да мина,но ..
-Аз също мисля,че..са измислици-след думите му аз го бутнах и той най-накрая се дръпна.Ама,че странен бе!
Опитах се да не мисля за него и за вампирите.Съблякох се,пуснах меката си коса и влязох в горещата вана.Затворих очи и издишах.Чувствах се много уморена,незнаех защо,затова и реших да се облегна,но..
-Аъм-когато се облегнах имаше някой зад гърба ми.Тъкмо да изпищя,но човекът или съществото запуши устата ми,като ме присна до себе си.


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#8 2011-02-27 08:33:07

pesedemetka
Member
From: My Fuckin` City :)
Registered: 2010-06-16
Posts: 176

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Уникално е  lipssealed  По-бързо давай следващата част  star


В живота не е важно от къде идваш или къде отиваш, а дали успяваш да си щастлив по пътя ..  ;]]

Offline

#9 2011-02-27 09:26:07

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Е, браво. Много е хубаво.
Само една забележка, вмъкни още малко описание и става перфектно.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#10 2011-02-27 10:38:03

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Е, браво. Много е хубаво.
Само една забележка, вмъкни още малко описание и става перфектно.

Добре,благодаря. hug  smile


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#11 2011-02-27 10:42:21

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Вампирското кубче на Рубик.

А, кога ще има още ?? Много интересно ми стана. wasntme


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#12 2011-02-27 10:48:44

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Вампирското кубче на Рубик.

А, кога ще има още ?? Много интересно ми стана. wasntme


Само да се наобядвам и пускам следващата. laugh  sun


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#13 2011-02-27 11:58:30

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Ето 3-та част. sun
--

-Глупости,а?-този глас.Това е гласът на..-Да,точно така-Дариъс.И наистина според теб това са глупости?Аз какво съм?Пък и не само аз?Останалите вампири?По-точно вие,простосмъртните,сте една глупост,създадена по грешка.
  Можех да усетя всяка част от тялото му допряно до моето.Чувствах се невероятно,но в същото време бях изпаднала в паника.Вените на челото ми изпъкнаха от ярост,сърцето ми заби лубо и сякаш се блъскаше в ушите ми,както и неговия глас.Не бе за вярване,че ТОЙ е..е..дори не мога да го кажа.Бях потресена и не помръдвах,само дишах шумно и не мигах.Когато мислех,че всичко това ще свърши след секунди,че Дариъс ще захапе врата ми и ще изсмуче,буквално,кръвта,течаща по вените ми,той нищо не направи:
-Ухаеш невероятно.-той шепнеше на лявото ми ухо и можех да видях част от лицето му с периферното си зрение-беше с затворени очи и поемаше приятната миризма,носеща се от мен.Той махна бледата си длан от мокрите ми устни, и преди,да изпищя,той сякаш прочете мислите ми-Ако го направиш,на секундата ще убия теб,както и близките ти.Това ли искаш?-сведох глава-не исках заради мен,Дариъс да убива леля Берта и малкия Кайл.Трябваше да си мълча и да не помръдвам,сякаш пък можех-от страх,едвам дишах,а очите ми бавно изсъхваха,защото не можех да мигна-все нещо ме спираше.Толкова ли ме бе страх от него?Бях умна и щом още не ме е убил,значи и няма да го направи..скоро.Явно иска нещо,а това ОЩЕ повече ме плашеше.
  Докато размишлявах усетих мокрите,черни коси на вампира по гърба си.Те галеха мократа ми топла кожа:
-Мм-той вдиша дълбоко отново..отново от мен.-Никога не съм докосвал токова нежна кожа.-усетих как той се облегна на мен и продължи да говори тихо и съблазнително-сега,не изпитвах страх,а нещо друго,някакво чувство,което не можех да разбера.
-К-какво искаш?-най-после се престраших да го попитам нещо.Исках да се обърна към него,но все още не трябваше.
-Нищо особено.Ти сама ще разбереш.-сед думите му ме притисна още повече до себе си и можех да усетя насладата,която изпитваше като ме докосваше,малко под кръстта ми.Онова чувство,което преди малко,пък и сега,не можех да разбера какво е,се бе надигнало в гърдите ми като огромна буца,която иска да излезе.Нещо в мен се свиваше,кагато съществото ме докосваше и говореше.Толкова задълбочена бях в това да разбера,какво изпитвам,че когато той целуна нежно ми дясно,леко зачервено от горещата вода рамо,едва не подскочих.Отново,той отново отпиваше от мириса ми-това ме ядоса.-Хареса ли ти?-отново говореше така,но по-съблазнително и секси от преди.Как го правеше?
-На колко години си,хм?-откопчих се от него някак си и застанах срещу вампира,без да излизам от ваната-беше ме срам,не исках мъж на 100 години да ме оглежда.-Защо мълчиш?-иззъбих се,дори не знаех от къде дойде тази моя смелост,но това ме зарадва.-На 200?Или пък 300 години?-докато говорех,скръстих ръце пред гръдта ми и вдигнах вежди.Леле,мислех,че поне малко ще го накарам да се уплаши от мен,или поне да се махне от ваната,но той само се усмихна накриво и започна да се приближава към мен.
-Не,Емили,на 510 години съм.-направо щях да падна,е,ако не бях във вана де.Как е възможно,човек,тоест животно де,тоест..това,да е на 5 века?И да изглежда така?Оо,това бе само началото.
-Ами к-къде са отвлечените от ТЕБ тийнейджъри?-опитах се да не показвам,колко съм изненада от външния му вид,при положение,че е на 510 години.
-Не съм ги отвлякъл аз,е,поне последните 3-ма.-той се засмя и застана точно срещу мен-очите му бяха толкова дълбоки и красиви,че просто нямаше как да не се влюбиш в тях.Гледах ги и се замислих..през какво е минал той,че да е такъв днес?Сигурно много е страда-личеше си в погледа му,имаше нещо,което го измъчва.Незнам защо,но исках да му помогна.Много.След няколко минути се усетих и погледнах надясно,леко смутена.
-А кой тогава?-говорех му,но не го гледах.Страх ме беше,ами ако се влюбя?
-Други вампири.
-Значи има и още?-погледнах го уплашена,стресната,направо откачах.Отново всичкия страх се върна,а буцата стана още по-голяма.Ами ако те някой ден навредят на Кайл или леля,или на още някой от приятелите ми,ами Маргарет?Това трябваше да спре.-Моля те,моляте..помоли твоите приятели или и аз незнам какви..да не убиват повече.Станете,ъм,вегитарианци!Ъ,убивайте животни.-гледах във всички посоки,незнаех какво да кажа.Ужас.Целият ми свят се преобърна само за няколко часа,не можех да повярвам.
-Нвъзможно.-той се усмихна отново накриво.


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#14 2011-02-27 13:14:02

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Страхотно. < 3
Некст. < 3

Offline

#15 2011-02-27 13:38:34

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Невероятно е.
Ощще ??
heart


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#16 2011-02-27 13:45:15

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Вампирското кубче на Рубик.

И  на мен ми хареса.. Обичам вампири  inlove


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#17 2011-02-27 16:48:35

wildbitch
Member
From: USB:The United States of Biebe
Registered: 2011-01-22
Posts: 567

Re: Вампирското кубче на Рубик.

страхотно ее  happy  sun


[img]http://prikachi.com/images/182/3234182j.gif[/img]

Offline

#18 2011-02-27 16:49:36

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Вампирското кубче на Рубик.

4-та част. sun

--
-Защо?-толкова бях изплашена.
-Защото така!Ти би ли се отказала от водата,за да пиеш само кола?Мобе би,но някой ден това ти се отразява.Разбери го,ние така живеем.Както вие убивате животни и се храните с тях,така ние правим..с вас.Някои наистина са вкусни.-той се облиза и ме погледна.-като теб.
-Откъде знаеш какъв ми е вкусът?-отново повдигнах вежди и се опитах да НЕ изглеждам толкова уплашена и ужасена.
-По мирисът ти..-Дариъс започна да се приближава,все повече и повече,докато накрая..-Искам те.-той гледаше устните ми и погали дясната ми буза с върха на пръстите си.-И ти го искаш,Емили.-погледна ме право и рязко в очите.Изтръпнах.Направо подскочих.Не,не издържах-бутнах го,излязох по най-бързия начин от ваната и се затичах към вратата.Точно когато щях да хвана дръжката той бе вече пред мен!И той я държеше!
-Т-това е навъзможно!-очите ми се разшириха,не усещах сърцето си-сякаш се бе свило толкова,че не може да се чуе,нито пък да се усети.Бях много ядосана-този заедно с приятелчетата си щяха да избият целия град!Заедно с моите приятели и роднини.Ръцете ми се свиха в юмрук,разбира се,той погледна надолу и видя мокрите ми,кипящи да го ударят ръце,и се усмихна.Побеснях и той виждаше това,но се усмихваше.Не издържах и посегнах да го ударя,но..
-Наистина ли мислиш да удариш..вампир?-когато изрече последната дума очите му станаха тъмно червени,около очите му се появиха странни,черни знаци,които си нямах идея какво означаваха,кучешките зъби огромни и остри,готови да спукат пулсиращата ми на врата вена.Той се озъби и започна да се приближава към мен.Не,не!"Някой да ми помогне!Моля ви,спасете ме!" той сякаш,четеше мислите ми,всъщност това правеше,защото се засмя.Започна все повече да се приближава,а аз да правя крачки назад,докато не настъпах някакво стъкло,което сигурно бе от кристалната чаша,която счупих и изхвърлих,но явно е останало малко парче проздрачно и опасно стъкло.
-Ах-изохках,като затворих очи и опитах да си хвана крака за да видя дали ходилото ми е наред,но се подхлъзнах на вече студената вода,която се бе на пода и паднах в ваната.След секунди плувах в кървава вода-стъклото е направило дълбока рана в ходилото ми,но сега това не ме притесняваше,толкова,колкото кръвожадния поглед на Дариъс.Гледаше ме и дишаше много шумно,приближаваше се,облизваше си устните с топлия си влажен език.
-Д-дар-да-не можех да изрека името му,беше ужасяваща гледка.Какво можех да направя?Не можех да изляза-той щеше да ме спре,пък и вратата е заключена,но ако пък остана щеше да е краят.Трябваше да направя нещо.-Д-дариъс,м-моля те.Ще,ще направя каквото поискаш,само не ме убивай.-разплакох се,боже,не помня последно кога плакох.А да,когато майка ми се самоуби,защото бе видяла татко с по-млада и красива жена от нея.След това татко докато караше към болницата,се е блъснал в друга кола.Поне така ми казаха.Сега това нямаше никакво значение.Сълзите ми падаха в кървочервената вода,като не спираше да става все по-тъмна и гъста.Нямаше какво друго да направя освен да се моля..да се моля,за живота си.Стиснах очи и паднаха няколко горчиви,горещи сълзи,които се сляха с дяволската вода,в която бях.-Не искам да умирам.Моля те,ще направя каквото кажеш.-продължавах да плача.


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#19 2011-02-27 16:54:41

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Още !! Моля те пусни още, моляяя  wasntme  heart


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#20 2011-02-27 18:48:29

wildbitch
Member
From: USB:The United States of Biebe
Registered: 2011-01-22
Posts: 567

Re: Вампирското кубче на Рубик.

моляя тее пусни още мъъъъъъъъъъъъъъъничкооо .. моляя  nod wasntme laugh


[img]http://prikachi.com/images/182/3234182j.gif[/img]

Offline

#21 2011-02-27 18:56:01

y0nit0y96
Member
Registered: 2009-04-22
Posts: 15,041

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Много е интересно (y)  clap


[img]http://www.prikachi.com/images/776/3155776w.png[/img]

Offline

#22 2011-02-27 18:56:27

pesedemetka
Member
From: My Fuckin` City :)
Registered: 2010-06-16
Posts: 176

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Изтръпнах  lipssealed Уникално е  heart


В живота не е важно от къде идваш или къде отиваш, а дали успяваш да си щастлив по пътя ..  ;]]

Offline

#23 2011-02-27 19:29:03

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Леле!Пускай следващата част много бързо! sun  sun


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#24 2011-02-27 19:43:06

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Благодаря за положителните ви коментари. sun
5-та част. smile

--
-Каквото кажа?О,но така няма да е интересно.-той ме гледаше и усещах как искаше да ме..изяде!Цялата,не искаше друго.След няколко секунди мигнах за първи път и като отворих очи..О,боже мой-той беше на самтиметри от лицето ми!Затвори очи,дръпна мократа ми коса и насълзените ми кафеви очи вече гледаха тавана.Усещах погледа му върху..върху тялото ми,върху голото ми тяло-най-вече върху ената на врата ми.Стиснах очи и една от много сълзи се стече и падна в кървавата вода-чу се как падна,защото нито един от нас не издаваше и звук.След секунди усетих нещо студено върху вената ми-устните му,студените му устни.Целуна пулсиращата вена,носеща топлата ми кръв.
-Н-не го прави,моля ти се..-шепнех,толкова бях стресирана и ..възбудена.Не можех да се позная.
-Емили,Емили.-той пусна косата ми и се отдръпна назад.Веднага го погледнах-беше си съвсем нормален.И точно когато щях да се успокоя..-Моя си.-каза го и преобърна ваната-кървавата вода се разля,навсякъде.Всичко бе червено и ставеше все повече,благодарение на ходилото ми.Отново мигнах и като отворих очите си Дариъс бе върху мен,подпиращ се на ръцете си-аз бях на земята по гръб,цялата в кръв и не можех да се помръдна.Започна жадно да облизва всяка част от мен като започна от лицето ми-челото,носът,устните,бузите и т.н.-издаваше и звуци,от самата наслада.Странното бе,че не се съпротивлявах-нищо не правех,бях като мъртвец с отворени очи-още по-странното бе,че той държеше лявата ми ръца,намираща се до главата ми.Държеше я и я стискаше от..наслада,възбуда.Стигна до корема ми-започна движения с топлия си влажен език около пъпа ми-това бе слабото ми място.Не издържах и започнах да издавам несвързани звуци-това увеличи възбудата на Дариъс-той пусна ръката ми,посиняла от неговото стискане и грубо постави показалеца и средния си пръст в устата ми.Продължаваше все по-надолу,а аз се изкушавах..изкушавах се,исках го вътре в мен,а бях едва на 16.Той извади пръстите си,покрити с моята слюнка от устата ми и ги насочи на юг.С тях той обхождаше следите от неговата слюнка по моето,настръхнало от напрежението тяло.Чувствах се страхотно,невероятно..беше,беше всичко..цялата нежност и грубост в ендо..с,чакай малко,с ..
-НЕ!-изкрещях аз и отворих широко очи,но бе прекалено късно.В бъдещите секунди той бе проникнал в мен,в мен.В Емили Роджърс.Усетих невероятна болка.Отворих устата си широко от болката,която изпитвах.Утешавах се,че поне бе с пръст,отколкото..боже мой.Дариъс разбра,че ми е за първи път-кръвта излизаща от мен и от ходилото ми се смесиха,каква гадост,но на него му харесваше.Той извади пръстта си,по най-деликатния начин и се насочи към ходилото ми.Не,н е можех да затворя очи и слава богу,че не го направих-очите му отново станаха червени,ужасяващи и кръвожадни,появиха се и невероятно огромните кучешки зъби,както и странните знаци около очите му.Гледаше,гледаше..ходилото ми.Започна да го облизва,а аз се извивах като змия,която ще умре,под него.Той започна не само да ближе,но и да мсуче кръвта ми.Осъзнах и се откъснах от удоволствието от преди малко.Как можех да го спра?Ако се опитам,най-много да ме убие.Не,оставих го като започнах да плача,отново.Гледах на една страна и плачех,като сложих посиняла ми от него ръка пред устните си.Всичко изведнъж сякаш спря.Не изпитвах нищо освен..как той изсмукваше цялата ми кръв,от ходилото ми.Не издържах и точно когато щях да извикам,някой почука на вратата.


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#25 2011-02-27 19:57:19

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Вампирското кубче на Рубик.

Аааа жестоко еее. heart

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook