#1 2012-07-13 15:55:30

bubito_
Member
Registered: 2010-04-07
Posts: 94

Re: Готова за среща – само за пет минути!

Превърни грима си от нежен в изкусително примамлив с тези страхотни малки хитринки.

Подготовката: прикрий несъвършенствата по лицето, като зачервявания и пъпки, с коректор и туширай лъщенето в Т-зоната с тънък слой прахообразна пудра.

Техниката:

1. Очертай с черен молив вътрешния ръб на долния клепач. Това създава по-силен контраст с бялото на очите ти и придава изразителност на погледа.

2. Продължи с черния молив по линията на горния клепач, правейки я по-тънка във вътрешния ъгъл и удебелена в края. Леко размажи с четка във външните ъгли, създавайки опушен ефект и добави бронзови сенки върху клепачите и гънките.

3. За да озариш зоната на очите, мацни кремообразни сенки във вътрешния им ъгъл (сребърни за светла кожа и златисти за среден и тъмен тен).

4. След това разнеси от тях под формата на C от слепоочията до върха на скулите.

5. Дръж четката на спиралата вертикално и мини през връхчетата на миглите за допълнително издължаване. Когато изсъхнат, извий горните мигли в корените, така че да стоят изправени и да изглеждат още по-дълги.

6. Разнеси върху устните неутрален цвят глос, като сложи повече в центъра на долните устни. Допълнителният блясък ще ги направи още по-сочни.

Съвет: преди да излезеш, пъхни в чантата си блотерни листчета. С тях лесно ще попиеш омазняването на лицето си и ще тушираш лъщенето му.


Legend says,when you can't sleep at night,it's because you're awake in someone else's dream!:)))

Offline

#2 2012-07-13 16:00:33

pami7o
Unstσppαblє ♥
From: КъДеТо ИсКаМ.
Registered: 2010-12-29
Posts: 1,500

Re: Готова за среща – само за пет минути!

Полезно,но не използвам толкова много грим smile


 
I feel it everyday it\'s all the same
It brings me down but I\'m the one to blame
I\'ve tried everything to get away
So here I go again
Chasing you down again
Why do I do this?

Offline

#3 2012-07-13 16:01:53

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Готова за среща – само за пет минути!


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#4 2012-07-13 16:02:08

xxxmileywexxx
Member
From: Монте Карло - Монако
Registered: 2010-11-21
Posts: 2,497

Re: Готова за среща – само за пет минути!

Полезно,но не използвам толкова много грим smile

(y)

Offline

#5 2012-07-13 16:19:21

bubito_
Member
Registered: 2010-04-07
Posts: 94

Re: Готова за среща – само за пет минути!

Извинявам се!Не съм видяла!:)


Legend says,when you can't sleep at night,it's because you're awake in someone else's dream!:)))

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook