#1 2012-05-02 17:16:21

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Почвам нова история и спирам старата, тъй като към нея нямаше особено голям интерес. Надявам се тази да ви допадне повече. От начало може да е малко неясно, но по-нататък ще се разбере за какво става дума. Еми, hope u like it (:

- Как си, мършо ? - подигравателно каза едно от приближаващите Виктория момичета, отиде до нея, удари я по главата, изсмя се заедно с другите и седна на чина си.
Това беше то, гимназиалният живот. За едни първи стъпки към по-висшето учение, за други възможност да намерят нови приятели, за трети врата към нов начин на живот, за четвърти едно от най-хубавите неща, случвали се в живота им. Е да, но за Виктория това бе ад. Тя бе средно висока, с тъмно кестенява коса и същия цвят очи. Фигурата и бе стройна, не беше нито прекалено дебела, нито прекалено слаба, но се бе вманиачила по теглото си, искаше да отслабне, заради подигравките на съучениците и.
- Хей, Вики. Как си, защо си садната, да не би онези пак да са се закачали с теб ? - заговори я русо, слабо момиче, след което си остави учебниците на чина и седна до нея.
- Ахам.
- Какво ти направиха този път ?
- Ами.. абе знаеш ли, няма значение. - отговори Виктория стана от стола си и излезе от стаята.
С бързи крачки тръгна по коридора, след това влезе в женската тоалетна, намокри лицето си с няколко капки вода, излезе от тоалетната и се запъти към класната стая.
- Ей, Вик, ела тука. - тя чу глас зад гърба си, обърна се и видя едно момче от групичката с която тя дружеше. Веднага се обърна и отиде при него.
- Здравей Джош. Пак ли няма да караш час ? - попита тя и се опита да се усмихне, но не се получи.
- Да. Момчетата ме чакат зад даскало, ще пушим. Ела и ти.
- Не мога, имам час с класната. Ако не карам час, ще ме убие.
- И аз имам при класната, но хайде, не може нищо да ти направи. Ела, хем ще се отпуснеш малко и ще забравиш за онези от твоя клас.
- Добре, идвам.
- Ха-ха, така те искам !
Двамата се засмяха и заслизаха по стълбите, тъй като бяха на четвъртия етаж. Когато отидоха зад училището видяха момчетата, а те започнаха да изваждат фасовете. Отидоха при тях, поздравиха ги, седнаха на едни стълби, Джош запали цигара и попита Виктория дали и тя иска. Тя се съгласи, не и беше за пръв път, тя също пушеше, но не толкова често, а само когато бе адски ядосана, като сега.
- Ей Вик, кажи на онази кифла от твоя клас да спре да ме преследва, защото вече ми дойде до гуша от нея. - каза едно от момчетата.
- Устави, изобщо не ми се занимава с тея. Ти и го кажи.
- Аз и го казах поне петдесет пъти, но тя не разбира от дума.
- На мен ли го казваш..
- Те теб още ли те закачат ?
- Пхаха, Джош та те не са спрели да го правят още от пети клас. - отговори Виктория и дръпна от цигарата си.
- Искаш ли да си поговорим с тях ?
- Не, не се намесвайте. Предпочитам сама да се справя, не знам кога и как, но ще се справя.
- Добре, щом така искаш.
След половин час те чуха как звънеца би и решиха да влизат в часовете. Набързо изгасиха фасовете си и тръгнаха към входа на училището, а Виктория заедно с тях. Щом отвориха вратата, момичетата от класа на Виктория излязоха от нея. Огледаха я от главата до петите, едната от тях се засмя, запристъпи към Марк и с невинен, съблазняващ глас каза:
- Хеей Марк, как си днес ?
- Зле щом ти си край мен ! - отговори той, отблъсна я и влезе в училището, а другите след него, като оставиха Анабел, Аманда и Аника с отворени усти.
Всички отидоха по стаите си и Виктория следователно влезе в класната си стая. Имаше час с класната си, но тя не мислеше за часа, мислеше за това как да се справи с трите "А"-та. Как да ги накара да спрат да се дразнят с нея. В този момент въпросните момичета се доближиха до нея и Аманда заговори:
- О-у кучко, няма да се занимаваш с Марк, защото заради теб днес той се държа така странно с мен, разбра ли ?
- Да, добре. - отговори смутено момичето, като даже не ги погледна.
- Ха-ха, много ясно, че така ще кажеш. Ти винаги така казваш. Ако още един път те видя с него така ще те подредя, че ще посетиш майка си.
В този момент Виктория много се ядоса, защото майка и бе починала още когато тя бе малка и не искаше да говори за това. Стана от стола, взе си чантата и излезе от стаята, като ядосано тръшна вратата..


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#2 2012-05-02 17:26:40

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Харесва ми, некст. sun


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

#3 2012-05-02 17:36:02

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Некст...  sun адаашш прелестно е  kiss


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#4 2012-05-02 17:59:53

Kutkachety
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 143

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Некст ..  star


____________

Offline

#5 2012-05-02 18:35:46

xMISTAKEx
Member
From: In my room.
Registered: 2012-04-18
Posts: 359

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Некст ..  star


Be happy in front of your haters. ^

      Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

[img]http://photo3.ask.fm/253/100/039/100003011-1qt9ejm-b31feb3tgoje0p0/original/tumblr_lbkmojSeW71qbkcruo1_500_large.jpg[/img]

Offline

#6 2012-05-02 18:45:42

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Некст ..  star


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#7 2012-05-02 19:28:30

Don't Care
Member
Registered: 2012-05-01
Posts: 22

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Хохо
Искамм некст !  heart  heart  heart  heart


FUCK OFF,BITCHES ;* - А

[img]http://data.whicdn.com/images/27812371/tumblr_m2d5856yuF1r8owzqo1_500_large.gif[/img]

Offline

#8 2012-05-03 15:12:13

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Радвам се, че ви харесва. Предварително се извинявам за грешките, приятно четене.

- Къде отиваш, ма ? - провикна се Аманда като излезе в коридора. Виктория не погледна назад, а ядосано продължи да върви с бързи крачки напред, навела глава надолу. Излезе от училището и се запъти към апартамента си. По пътя видя Марк, Джош и Бени и отиде при тях, те я поздравиха и след това седнаха на пейката пред входа на Бени.
- Вики нямаш ли час ? - попита Марк.
- Имам, ама реших да не го карам, заради твоята обожателка.
- Моята обожателка ли ?
- Да, Анабел.
- Пф, че какво ти е направела ?
- Ами в междучасието дойде при мен с другите "А"-та и започна да ме обижда и да ми се кани, че ако още един път ме била видела с теб така щяла да ме ме подреди, че ще съм щяла да посетя майка си..
- Край ! До тук беше. Ще види тя ! Ще ти се кани ли ? Ха, друг път.
- Марк, стига, не се занимавай с нея, не си струва.
- Но Вик, тя те тормози от пети клас..
- Не Марк, още по-зле ще стане !
- Добре, няма да се занимавам с нея. Но ако още един път..
- Марк !
- Добре, спирам се.
След края на спора Бени се засмя, а след него и Джош, макар да не знаеше защо Бени се смее. Тогава Виктория се обърна към тях и ги изгледа с поглед "Вие пък на какво се смеете ?". След като те спряха да се смеят, тя извади телефона си, погледна колко е часът и видя, че оставаха 5 минути до началото на междучасието. Когато каза на момчетата всички заставаха и тръгнаха към училището, но се разделиха, когато Кларабел спря Виктория на входа.
- Ей Вик, къде беше последните 2 часа ?
- Не ми се говори за това..
- Трите "А"-та пак ли се дразнеха с теб ?
- Да, но няма значение.
- Е как да няма, бе ? Човек, стегни се ! Тормозят те от пети клас, това са три години, вземи се в ръце и им покажи коя е Виктория МакКуин.
- Човек, не ми се занимава с тях.
- Виж, ти си от по-тихите води, знам, но и съм те виждала ядосана, а това си е доста страшно. Знам, че някой ден ще си излееш гнева над тях, дано този ден да е скоро.
- Да, ъм.. както и да е. - отговори тя, подмина Клара и се запъти към тоалетните. Щом влезе в женската затвори вратата и си наплиска лицето с вода, за да се освежи. Отвори вратата, излезе и тръгна по коридора, за стаята по химия. Както вървеше към кабинета, вратата му се отвори и от там излезе Аманда, запъти се към Виктория и я попита:
- Да си виждала Анабел и Аника ?
- Ъм, не ?
- Оф, добре. - отговори Аманда и остави Виктория зачудена, къде са другите "А"-та.
Влезе в стаята и седна на петия чин, третата редица, точно до прозореца. Остави си нещата и извади учебника и тетрадката си по химия.
В този момент Аманда влезе в стаята и се развика:
- Някой да е виждал Анабел и Аника ? - но целия клас мълчеше. - Стига бе, никой ли не ги е виждал ? - попита ядосана, измънка си нещо под носа и отиде до прозореца. Поогледа наоколо, но нямаше никой, само някакви деца от първи клас, които играеха на топка.
Вратата се отвори, Аника влезе, отиде до Аманда и и прошепна:
- Аманда, три момчета искат да слезеш долу.
- Кои ?
- Ами бяха някакви приятели на Марк.
- На Марк ? Супер ! А той беше ли там ?
- Да.
- А Аманда къде е ?
- Тя е долу с тях.
- Аха, добре. Хайде да слизаме.
Докато двете "А"-та провеждаха този разговор, Виктория беше седнала на чина на Кларабел и си говореше с нея.
Когато Анабел и Аника слязоха на двора, видяха Марк, Джош и Бени, като Джош държеше Аманда. Отидоха при тях, Анабел седна до Марк, но той стана, застана пред нея и и заговори:
- Слушай, първо - нямаш никакъв шанс да бъдеш с мен, така че спри да ме преследваш и да си мислиш, че ще се получи нещо между нас..
- Това е заради оная кучка Виктория, нали ?
- О да baby, това е второто - не те те отблъсквам заради Виктория, а защото си ми противна. Ако промениш отношението си към другите и спреш да се правиш на "най-важната в училище", може би ще ми допаднеш. И трето - не се занимавай повече с Виктория ! Нито ти, нито другите "А"-та, защото иначе и трите ще пострадате !
- О, така ли ? И какво ще ни направите ?
- Чуй ме много добре, кучко. Спри да се правиш на голямата работа и да се закачаш с Виктория, защото ми дойде до гуша от теб, ясно ли ти е ? Посмей пак да се дразниш с нея и не тя, ами ти ще посетиш майка и. Обещавам ти, ще те накарам да страдаш, само пак да си я закачила, ще ти стъжня шибания живот ! - тихо и прошепна Бени, като я хвана за гърлото и я повдигна във въздуха до стената на сградата.
- Д-д-до-бре. - отговори тя, едвам поемайки си дъх.
Той я пусна и заедно с момчетата се качиха по стълбите, а Аманда, Аника и Анабел седнаха на пейката и се опитваха да преосмислят какво стана току-що. Но звънецът изби и те се качиха на третия етаж, за часа по химия. Влязоха в стаята, погледнаха Виктория и си седнаха на местата.
Часът мина бавно и скучно. Звънецът изби и Виктория си прибра нещата, но щом се обърна подскочи, защото пред нея бяха и трите "А"-та. И този, както и всички предишни пъти Аманда заговори:
- Кажи на приятелчетата си, да ни оставят на мира и да не ни се заканват, защото ще стане лошо !
- Какво ? Какви приятелчета ?
- О, я не се прави. Говоря ти за Марк, Джош и Бени.
И в този момент в стаята влязоха Бени, Марк и Джош и отидоха при Виктория.
- Ей Вик, тези да не би отново да се закачат с теб ?
- Ъм, не. Спокойно. Хайде, да тръгваме.
- Добре. - казаха те и Бени хвърли злобен поглед на Анабел, след това тръгна с другите.
- Анабел ми каза да ви кажа да не се закачате с тях, защото щяло да стане лошо. Да имате да ми казвате нещо ?
- Ами.. малко ги.. как да го кажа, уплашихме. - отговори Марк и се засмя. - По-скоро Бени свърши работата. - и отново се засмя.
- Каква работа ? Какво по дяволите сте направели ?
- Няма значение. Ако още един път се закачат с теб ни кажи, аз им обещах нещо. - каза Бени и се усмихна. Ах тази усмивка, тя направо подлудяваше Виктория, макар той да не се усмихваше толкова често.
- И какво по-точно им обеща.
- Казах ти, няма значение.


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#9 2012-05-03 15:24:13

mimetoo23
Member
From: София.
Registered: 2009-11-02
Posts: 845

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Ааа уникална е!  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2fx42Ocei1rt4zajo1_500.gif[/img]
Тumblr.

Offline

#10 2012-05-03 17:26:16

Mirror... <3
Member
Registered: 2012-03-05
Posts: 68

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Ааа уникална е!  heart

  + 1 !!!!  heart


[img]http://i44.tinypic.com/1h86cj.gif[img]http://i44.tinypic.com/1h86cj.gif[/img][/img]

  SmiLLe.. smile 

Offline

#11 2012-05-03 17:56:34

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Ааа уникална е!  heart


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#12 2012-05-03 18:38:10

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Некст. heart


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

#13 2012-05-03 19:13:15

xMISTAKEx
Member
From: In my room.
Registered: 2012-04-18
Posts: 359

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Некст. heart


Be happy in front of your haters. ^

      Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

[img]http://photo3.ask.fm/253/100/039/100003011-1qt9ejm-b31feb3tgoje0p0/original/tumblr_lbkmojSeW71qbkcruo1_500_large.jpg[/img]

Offline

#14 2012-05-04 11:43:02

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

- Сега ще започнат още повече да се дразнят с мен. Не трябваше да го правите.
- Казахме ти, ако продължават само ни кажи. Не се страхувай. - проговори Джош след дългото мълчане.
- Те няма да спрат. Много добре ги познавам.
- Ще спрат, ще видиш. Повече няма да те закачат ! - обади се отново Бени.
- Не ми се вярва, но хайде..
Когато стигнаха до кабинета по математика Виктория влезе, а момчетата отидоха в класната си стая, защото имаха час с класната си.
Щом Виктория влезе в стаята видя трите "А"-та. Анабел се приближи към нея и я заговори:
- Каза ли им ?
- Да, те казаха да не се дразниш с мен, защото ще стане лошо за теб.
- О, така ли и какво ще ми направят ?
- Те може би нищо, но искаш ли да видиш какво ще ти направя аз ?
- Добре, хайде да те видим колко си "мощна". - каза Анабел, направи жеста с кавичките и Аманда и Аника се приближиха до нея. - От пети клас нищо не смееш да ни кажеш. Хайде да те видим сега.
Виктория стисна здраво юмрука си със всичката сила, която бе събрала от пети клас насам, всичката тъга, спомни си за всичко, което тези тричките и бяха причинили. Стисна здраво зъби, замахна и удари Анабел. Тя падна на земята и от носа и текна кръв.
- Носът ми! - изпищя тя и започна да плаче, а двете и дружки я гледаха и се смееха.
Целият клас се насъбра около тях и започнаха да се смеят. След като Аника и Аманда се насмяха помогнаха на Анабел да стане и отидоха при училищният лекар.
- Най-накрая Вик, най-накрая. - отиде при нея Кларабел и я прегърна.
- Да, най-накрая го направих.
- Хей, Вик. Вярно ли е, че си ударила Анабел ? - Бени влезе в стаята и само по погледа му си личеше, че е развълнуван.
- Да, направих го. Най-накрая !
- Страхотно ! Браво ! Най-накрая успя и събра смелост. - каза той и я прегърна. Тя се учуди, но отвърна на прегръдката.
След няколко минути трите "А"-та влязоха в стаята и Анабел отиде при Виктория.
- Ти.. ти.. ти кого си мислиш, че ще удряш ?
- Ами, теб ? Теб, тази, която ме тормозеше три години. Три години те търпях, но ето, че дойде края. Писна ми от теб, писна ми да се правиш на много важна и да ме обиждаш пред другите, за да се изкараш по-добрата ! - Виктория застана на сантиметри от лицето на Анабел. Личеше си, че е супер изнервена. - К'во ме гледаш накриво като надрусана котка ? Казах ти каквото имах да ти казвам. До тук с добрата Виктория ! Свърши се, сбогувай се с нея, защото повече няма да я видиш !
Анабел нищо не каза. Само изпъфка и се обърна. Тогава Виктория се засмя така, както преди Анабел се смееше на нея. Усещането беше страхотно, тя го бе чакала от толкова много време, от толкова много време чакаше да се изправи срещу нея, лице в лице и да и каже това, което мисли, да и го върне за всички отминали години.


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#15 2012-05-04 16:32:41

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Вълнуващо!НЕКСТ! sun

Offline

#16 2012-05-04 19:24:55

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Малко промених историята. Отначало бях написала, че е негърка, но сега го промених, също така и промених заглавието както виждате. Извинявам се за неочакваните промени, но ми дойде друга идея как да продължа историята. Предварително се извинявам за допуснатите правописни и пунктуационни грешки, но сега съм на друг компютър и ми е малко трудно на него. Утре сутринта ще пусна новата част, след обяд или на обяд още една и накрая вечерта пак. Еми, приятно четене и отново се извинявам за промените. : ))

След като всичката тая драма свърши, както и денят в училище, тя тръгна към блока си, заедно с Марк. По пътя видяха Анабел да се прибира сама, но тя дори не ги погледна. Виктория тихичко се засмя и погледна към земята.
- Последният час беше страхотен. Така де, началото му.
- Ха-ха, дето смаза Анабел, нали ?
- Да. Върнах си го, мамка му. - каза тя и двамата се засмяха.
- Вече няма да се страхуваш от тях ! А ако пак те заплашат знаеш какво да правиш.
- Да, да знам, но мисля, че вече ще мога и сама да се справя.
- Да се надяваме. - каза Марк, усмихна се, а Виктория отново заби поглед в земята.
- Ти днес ще излизаш ли ? - опита се да избегне неловкото мълчание Марк, но щом проговори прекъсна мислите на Виктория, но все пак тя му отговори.
- Може би. Не знам, зависи.
- Зависи от какво ?
- От много неща. - каза тя някак си лигаво и се засмя.
- Хм, добре бе. - той също се засмя. - Кажи де, ще излизаш ли ?
- Да. С момчетата минете през нас към 18;00.
- Добре. Чао.
След като се прегърнаха за чао тя влезе във входа, отиде до асансьора, извика го и зачака да дойде. Докато го чакаше си мислеше за днес. Мислеше си колко прекрасно беше. Всичко това, защитата от страна на момчетата, която тя не очакваше, силата, която неочаквано дойде от някъде.
Асансьора дойде и тя се качи в него и натисна за петия етаж. Щом влезе в апартамента си замириса на цигари.
- Флин, пак ли пушиш ? - провикна се щом си остави чантата на шкафа с обувки.
- Флин ! - отвори вратата на стаята му и влезе. Седна до него на компютъра и се загледа в екрана.
Флин беше по-големият и брат. Той бе на 16 години, учеше в нейното училище. Рус със сини очи. Те бяха толкова различни, тя приличаше на майка си, а той на баща си. Той бе един от онези квартални банди. Знаете, дето продават наркотици и тем подобни. Виктория не се гордееше особено с него, но го обичаше. Нали все пак и е брат.
- Охо, сестро. Чух, че днес си разбила носа на някаква от твоя клас ?
- Хах, вече разчу ли се ?
- Цялото даскало знае.
- Мм добре, радвам се !
- Само така ! - отговори той и двамата се засмяха.
Виктория излезна от неговата стая и влезе в своята. Взе си плеъра, легна на леглото и си пусна да слуша любимата си песен - Lil Wayne, Nicki Minaj & Birdman - Y. U. Mad. Да, стара беше, но и бе любима.


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#17 2012-05-04 20:36:33

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Некст sun И много ми харесват промените smile 


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

#18 2012-05-04 23:00:12

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Некст,некст,некст,некст,некст...  wasntme

Offline

#19 2012-05-05 07:32:02

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Радвам се, че ви харесва. Ето обещания некст, по-късно ще пусна и останалите два.

Тя спря песента, защото чу, че Флин отваря пътната врата.
- Флин, къде отиваш ?
- Излизам, имам работа.
- Чакай малко. - тя стана от леглото и отиде до него.
- Не те интересува. - отговори и той и я блъсна.
- Интересува ме !
- Имам среща със Сиджей.
- Кой пък е този ?
- Хах, питай Марк, Джош и Бени. Те знаят. - каза Флин и остави сестра си объркана, но тя на свой ред извади телефона си от чантата и звънна на Марк.
- А-ло. - каза той, като се изкашля.
- Марк, какво ти има ?
- Ни..що.. Нищо ми няма. Казвай !
- Ами, кой е Сиджей ?
- Защо питаш ?
- Така, кажи ми кой е той !
- Той е кварталния дилър, защо ти е ? Ако искаш да ти взема нещо само кажи, не се забърквай и ти с него.
- Не, аз няма да се забърквам, но брат ми - да. Преди малко излезе и каза, че ще се срещне със Сиджей. Аз го попитах кой е, но той ми каза да питам някой от вас тримата.
- Спокойно, днес ходих при Сиджей, беше зареден със стока. Кой го знае, сигурно ще си вземе 1-2 джойнта и т'ва е.
- Марк, да не си пафкал ?
- Може би. Ела до нас и ще разбереш. - каза той, засмя се и пак се закашля.
- Пф, обади ми се като си по-добре.
- Едва ли ще е скоро.
- Както и да е. По-късно може да дойда до вас с някой от момчетата, ако и те не са в твоето състояние. До по-късно.
- Чао. Очаквам ви. - каза той, отново се засмя и затвори телефона.
Тя си остави телефона на масичката в хола и се зачуди какво да прави. Пак го взе и набра Джош.
- Хей, Джош. Къде си ?
- Във нас, baby.
- И ти ли си пафкал ?
- Мааалко. Ама мнооого мааалко. - каза той и избухна в смях.
- Да, усещам колко малко.
- Хаха, защо съм ти ?
- Няма значение. До по-късно.
- Чао скъпа. - засмя се той и затвори.
Тогава тя набра Бени и се надяваше поне той да е в стабилно състояние.
- Бени, къде си ?
- В нас, защо ?
- Ами, как си ?
- Дообре ?
- А пафкал ли си ?
- Нее, знаеш - отказах ги отдавна.
- Добре, радвам се. Ти си единствения, който не се е надрусал днес. Ще можеш ли да дойдеш до нас ?
- Ъм, разбира се. До 10 минути съм пред вас.
- Супер, доскоро.
- Чао.


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#20 2012-05-05 11:15:31

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Хареса ми,НЕКСТ! sun

Offline

#21 2012-05-05 11:48:12

мuaa {}
Wayne's world. ♥
From: Идвам от там, където ще отидеш
Registered: 2012-03-10
Posts: 3,718

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Ето и другата част. Следващата ще я пусна довечера. Приятно четене.

Тя седна на черния кожен диван, включи телевизора и започна да превърта каналите, но не видя нищо интересно. Тогава си пусна на музикалния канал, който слушаше най-често, стана от дивана и отиде в стаята на Флин. Започна да тършува из нещата му и намери едно пликче с бял прах.
В този момент се чу звънецът на вратата. Тя отиде и отвори и както очакваше бе Бени.
- Влез.
- За какво ме извика ?
- Ела да видиш. Виж какво намерих в джоба на дънките на Флин.
- Епаа, хванаха го. - шеговито каза той и се засмя, опитвайки се да разведри настроението на Виктория и успя.
- Хъх, той каза, че отива при Сиджей.
- Кварталния дилър..
- Да знам, Джош ми каза.
- Ако искаш ела да го видим какво ще направи. Аз знам местата на Сиджей.
- Не, не. Няма да се занимавам с него. По-голям е, да прави к'вото си знае, то си е за него.
- Както искаш..
- Оф, хайде да излизаме, че тук ще се задуша.
- Добре, къде ще ходиме ?
- Първо ще отидем в Джош, ще го изведем от тях и после при Марк, тъй като и двамата са надрусани.
- Това ще бъде лоша комбинация, нали знаеш.
- Знам, знам. Но трябва да ги изведем от тях. Ако родителите им ги видят така, ще ги изпратят в пансион.
- Добре, хайде да тръгваме.
Двамата излязоха от апартамента и се качиха в асансьора. Когато излязоха от входа тръгнаха първо към блока на Джош, защото бе по-близо.
- Ъргх Джош, целият апартамент мирише на цигари !
- К'во да напрая, броо ?
- Бени изведи го, аз ще освежа малко. Ъх !
- Добре. Хайде ела Джош.
- 'Де ме водиш, бе ? - попита Джош, като се отдръпна от Бени. - Аз искам да остана при тая кукла. - щом го каза отиде при Виктория и хвана за дупето.
- Джош, излизай от тук ! - каза Бени и го задърпа към вратата.
- Господи дай ми сили, моля те ! - прекръсти се Виктория и отвори вратите и прозорците в апартамента, след което напръска с някакъв ароматизатор и излезе.
- Хайде сега отиваме в Марк. Да се надяваме, че той ще е по-добре.
- Едва ли, той си взе повече материал от мен. - каза Джош и тръгна след тях двамата.
Когато стигнаха входа на Марк, отвориха вратата на входа и още от там замириса на цигарен дим. Качиха се по стълбите и влязоха в тях, защото той бе на първия етаж, а вратата бе отворена.
- Марк, какво по.. Какво е станало тук ?
- Ами в апартамента много миришеше на цигари и затова отворих вратата да се измирише, както и прозорците и вратата на терасата, а това тук ами.. повярвай ми, не искаш да знаеш.
- Мхм, да и аз така си мисля. Хайде ставай ! Отивай пред входа с Джош и Бени, а аз ще пооправя малко тук.
- Добре, шефе. - каза той и се засмя, след което излезе заедно с Бени и Джош.
- Тц тц тц.. Иуу.. О боже господи ! Не, не ! Ще напръскам с нещо и излизам..
След като го направи излезе и остави прозорците отворени, но затвори вратата.
- Марк, какво ли не видях в стаята ти..
- Май трябваше да те предупредя.
- Охо, мислиш ли ?! След тази гледка днес не искам повече да стъпвам в стаята ти !
- Оо ще стъпиш, ще видиш. - каза той, засмя се, а тя направи някакво тъпо изражение.


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/123/4846123R.gif[/img][/*]
[/list]
We♥it. ; Питайте ме.

Offline

#22 2012-05-05 13:49:02

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Неекст. heart


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

#23 2012-05-05 13:57:48

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Неекст. heart

Offline

#24 2012-05-05 15:00:49

kathieee_
Member
Registered: 2012-05-05
Posts: 23

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Неекст. heart

Offline

#25 2012-05-05 15:16:06

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Превърнах се в това, което мразех.

Продължи я заради мен,моля те! heart

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook