#1835 Re: Архив » Избери име » 2011-02-02 06:35:41

Стоян
Яница/Катрин

#1837 Re: Кош » Какъв човек си според буквата с която започва името ти » 2011-02-01 17:31:17

С-чести депресии,нервност,потиснатост...Вярн0 laugh

#1838 Re: Друго » Самата истина за зодиите » 2011-02-01 16:53:42

Водолей: фантазьор и мечтател, изцяло откъснат от реалния живот.

Никога не връща парите, които дължи, защото веднага ги губи и забравя за тях. Постоянно нарушава обещанията си, не обича да работи. Заговорничи и хвърля кал върху близките си, винаги зад гърба им. Има влечение към грубата гастрономия и вулгарната фантастика, която купува в огромни количества. Прекарва отпуската си в някава дупка, тъй като всичките си пари е похарчил за един от проектите по спасяване на света, които той има в изобилие. Склонен към резки промени, Водолеят може да бъде чудесна компания до един момент, а след това да съсипе изкарването на всички с две приказки.

#1839 Re: Приятели / Училище » Има ли хора, които познавате и се мислят за перфектни ? » 2011-02-01 15:17:58

Всички се правят на перфектни макар,че няма перфектни хора !

#1840 Re: Архив » Въпроси любов - Съвети. » 2011-02-01 15:13:43

Ето моята история: Има едно момче с което се запознах преди около 2 години.В следствие на това се влюбих в него...1вата година не знаеше, че съществувам, а когато започнахме да излизаме с компанията на момчето той започна да контактува с мен .. малко по малко започвах да го обичам... мислехме с една моя фр. да ме уреди с него (да си поговорят на саме) е да ама, като го знам какъв е.. след кат0 фр-то ми му каже той ще стане и веднага ще отиде до пейката където стоят приятелите му и ще изклюкари. МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ  doh

Уредете си една среща поговорете и се разберете какво чувствате !
По добре му кажи,защото поне ще знаеш какво мисли и чуства,но ако не кажеш ще ти бъде по-трудно !

#1843 Re: Любов » Чувстали ли сте така, че неможете да спрете да обичате момче » 2011-02-01 14:22:18

Знам какво е приживявала съм го  sad 
Щом го обичаш няма да можеш да го забравиш,но зада не мислиш толкова за него си намери някое занимание ,гледай повече филми,весели се с приятели това ще ти помогне поне за малко да не мислиш за него !

#1844 Re: Архив » Провери късмета си ... » 2011-02-01 09:26:02

Ново, супер готино гадже! laugh

#1845 Re: Архив » Честит рожден ден на shushi_10 » 2011-02-01 08:52:24

Честит рожден ден !  (^)  party  Всичко най-най  kiss

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook